İletişim
0312
232 60 65
yagiz-karaarslan.png
Yağız Karaarslan
26.11.2018
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Hocanın etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.Konulara ve projelere de hakim. Bu sayede iyi bir webmaster olacağımı düşünüyorum. İyi ki Şemsettin Hoca'nın öğrencisiyim ve bur kurumun ayrıcalığını yaşıyorum

ceren-sen.png
Ceren Şen
İç Mimar
25.11.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'de önce Tanıtım dersine katıldım.Benim İçin Müfredat,Hoca ve Dsiplinli olması çok önemli.Tanıtım dersinde Hocayı çok sevdim,bilgi aldım ve daha sonrasında eğitimler başladığında okulda projelerim çok yoğun olduğu için öğrenemem veya vakit bulamam kaygısı vardı, bu anlamda derslerin video ile kayıt edilmesi işimi kolaylaştırdı çünkü projelerim olduğunda açıp videoları izledim ve gelemediğim zamanlarda kurs tarafından arandım,ödevler ve takviye dersler günlük olarak planlanıyor gerçekten çok kaliteli bir eğitim alıyorsunuz burada :) çünkü öğrenci için ne gerekli ise hemen çözüm odaklılar :) Bu kadar uygun fiyata bu kadar kaliteli hizmet çok yerinde.Hoca,idareci ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim çünkü şuanda ileriye dönük çalışmalar yapıyorum ve herkese tavsiye edeceğim :) Teşekkür Ederim Vektörel Bilişim :)

derya-karagoz-bozaci.png
Derya Karagöz Bozacı
25.11.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Ben şimdiye kadar bu tür programları hiç kullanmamış olmama rağmen ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. Şemsettin Bey'e ve öğretmenim Murat Beye çok teşekkür ederim.Gayet verimli kullanılmış bir zaman dilimiydi.Zamanımı ve paramı boşa harcamadığımı düşünüyorum. Tavsiye edeceğim

mert-kilic1.png
Mert Kılıç
24.11.2018

İlgi ve alakanın yüksek olduğu kurslardan biri. Düzen ve disiplin konusunda çok iyiler

murat-yildirim.png
Murat Yıldırım
Mimar
24.11.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e gelmeden önce detaylı bir şekilde araştırma yaptım.Benim en çok ilgimi çeken Vektörel Bilişim'in gerçekten Öğrenmek isteyen herkes için elinden geleni yapan hocalar ve idareciler olmasıydı.Detaylı bir araştırma sonucun'da dikkatli ve oldukça seçici olan ben kursun beklentilerimizin yani öğrencinin her istediğini karşılayan bir kurs olduğuna karar verdim.Okulumda verilen ödevler çok ağır olduğu için bazen 'nasıl vakit ayıracağım'kaygısı oluyordu ancak Vektörel Bilişim'de derslerin video ile kayıt altına alınması benim için Tam öğrenme modeli oldu,üstelik derslerde başarısız olunca ikinci dersin ücretsiz olması gayet güzel yani benim içim çok rahat çünkü zamanımı verdim ve buna değdi. Autocad eğitimine olan ilgim arttı, başka bir program düşünürsem tercihim Vektörel Bilişim Olur.Benim üzerimde emeği geçen herkese teşekkür ederim.İyi ki Vektörel Bilişime geldim.Çok memnun kaldım:))))

kubilay-erdogan.png
Kubilay Erdoğan
23.11.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

İlk haftaya göre gayet iyi. Hocanın iletişim yönü çok iyi ve konulara hakim olduğu belli oluyor

serkan-dogan-albayrak.png
Serkan Doğan Albayrak
İnşaat Mühendisi
23.11.2018
Revit Kursu için diyor ki :

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ve uzun süredir yaptığım araştırma sonucunda Vektörel Bilişimi tercih ettim. Vektörel Bilişime geldiğimde derslerin video ile kayıt altına alınması ve başarısız olduğunuz konularda , konuların en baştan ikinci kez ücretsiz olarak anlatılması içimi rahatlattı çünkü okul projelerim çok yoğun olabiliyor,tam öğrenme modelinin uygulanması gerçekten çok faydalı oldu,tabi hocamız sayesinde Revit Programına olan ilgim arttı,başka bir program tercih edecek olursam gene tercihim Vektörel Bilişim olur.Öğrenci isteklerini titizlikle karşılayan çok kaliteli bir kurs ve en önemlisi ileriye dönük projeler geliştirebilir hale geldim ,kariyerimde de çok etkileri oldu :)) Teşekkürler Vektörel Bilişim.

buket-ece-torun.png
Buket Ece Torun
Öğrenci
22.11.2018

İlk başlarda yazılıp yazılmama konusunda tereddüt etsem de kursa yazıldıktan sonra çok memnun kaldım. Eğitmenin, idarenin ilgisi çok güzeldi. Yazılım alanında gelişmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlığı ile öneririm.

rukiye-yilmaz.png
Rukiye Yılmaz
Peyzaj Mimarı
22.11.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişime gelip kayıt olduğum için çok memnunum,3Ds Maxs'i geliştireceğim'den eminim,konular müfredata uygun olarak işleniyor yani burada gerçekten öğreniyorsunuz :)) sizin için gerekli bütün programlar öğretiliyor.Özellikle Video ile kayıt altına alınması ve gelmediğimiz zamanlarda takviye derslerin ayarlanması,hocanın ve idarecilerin öğrencilere olan ilgisi çok güzel :) Teşekkürler Vektörel Bilişim :)

halime-yel.png
Halime Yel
22.11.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Ben de bir eğitimciyim ve eğitmen kalitesini çok beğendim. İyi ki gelmişim Benim için çok verimli geçiyor

yonca-dogru.png
Yonca Doğru
21.11.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitim konusunda çok hassas bir kurs ders saatleri ve öğrenciyle olan ilgi alakasıyla da aynı şekilde tüm beklentilerimi karşıladılar

mehmet-fatmaoglullari.png
Mehmet Fatmaoğlulları
Öğrenci
19.11.2018

Ben kursa gelmeden önce kodların ne anlama geldiğini bile bilmiyordum. 6 ay sonra proje yapmaya başladım. Kursun faydasını oldukça gördüm ileri ki zamanlar da bir kurs alırsam gene vektörel bilişim olacaktır.

gul-demirkiran.png
Gül Demirkıran
İnşaat Mühendisi
19.11.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim güler yüzlü ve ilgili kişiler tarafından işletilen verimli bir Kurs.Hocanın Konuya ve derse olan hakimiyeti , dersi güzel anlatması ,ortamın sıcaklığı benimde derse olan ilgimi arttırıyor,derslerden geri kalsam bile hemen Ödevler ve takviye dersler ayarlanıyor :) üstelik video ile kayıt altına alınması da çok işime yarıyor.İyi ki Vektörel Bilişime Geldim şuanda kendi projelerimi profosyonel bir şekilde yapıyorum,ileriye dönük çalışmalar yapıyorum.Kariyerime de çok katkı sağladılar.İyi ki Vektörel Bilişim :) Teşekkürler.

talha-erdogan.png
Talha Erdoğan
İnşaat Mühendisi
18.11.2018
Revit Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimi tercih ettiğim için çok mutluyum.Benim için çok faydalı oldu,bilişim kurslarını araştırdığımda müfredat dikkatimi çekti o yüzden Vektörel Bilişim ile bağlantı kurdum ve çok memnun kaldım çünkü sizin için gerekli olan tüm konular özenle öğretiliyor,sınıflar çok ferah,ortam çok güzel ve güzel karşılanıyorsunuz,okul projelerimden dolayı bazen gelemediğim günler oluyordu kurs tarafından hemen aranmam ve derslerin video ile kayıt altına alınması çok işime yaradı, yani asla derslerden geri kalmıyorsunuz eğitim tamamlandığında başka eğitimler de düşünebiliyorsunuz çünkü çok dsiplinli,isteklerimi tam anlamıyla karşılayan profosyonel bir ekip ve en önemlisi kariyerimde katkı sağladı, herkese teşekkürler,iyi ki Vektörel Bilişimi tercih ettim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

mert-kilic.png
Mert Kılıç
Çevre Mühendisi
17.11.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim İlgi ve Alaka'nın yüksek olduğu bir kurs,eğitimden sonra çok ilerleme kaydettim, özellikle müfredat'a uygun derslerin anlatılması ve derslerin video ile kayıt altına alınması çok işime yaradı.Teşekkürler Vektörel Bilişim :)

dogukan-dogru.png
Doğukan doğru
Kimyager
17.11.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitmen ve ders saatleri gayet iyi, Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim

nihal-bayoglu.png
Nihal Bayoğlu
Bilgisayar Mühendisi
16.11.2018

İş yerimdeki problemlere de yardımcı olan eğitmenime teşekkür ediyorum. Bu eğitimi almak isteyen tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Dersler zamanında başladığı ve öğrencilere verilen değer içinde kuruma teşekkür ederim.

ali-emre.png
Ali Emre
Eğitimci
16.11.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Beklentilerimin tamamının karşılandığı bir eğitim süreci yaşadım. Bu kaliteli eğitim için tüm personele teşekkür ediyorum.

abdullah-umut-ozturk.png
Abdullah Umut Öztürk
Bilgisayar Mühendisi
15.11.2018

Ben 4 senelik lisans eğitimimde burada ilk 3 ay işlenen konuları anca kavramıştım. Gayet hızlandırılmış temelden başlayıp, detaylıca her şeyin anlatıldığı bir kurs oldu.

dilara-yurt.png
Dilara Yurt
Öğrenci
15.11.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Özellikle Hocanın anlatımını ve öğretme şeklini çok beğeniyorum.Alacağım Başka Programlarda da tercihim kesinlikle Vektörel Bilişim olur.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top