İletişim
0312
232 60 65
burak-sahan.png
Burak Şahan
Öğrenci
12.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e geldiğim için çok mutluyum,öğrenci beklentilerini tam anlamıyla karşılayan kaliteli ve dsiplinli bir eğitim süreci oldu benim için.3Ds Max ile sıfırdan başladığım konulara şuan son derece hakimim 3.Boyutlu çizimler ,V-Ray gibi eğitim içeriklerini çok iyi derecede biliyorum.Üstelik okul projelerimin yoğunluğundan dolayı gelemem endişesi vardı ancak Video ile takip ediyor olabilmem içimi rahatlattı,gelemediğim zamanlar da ödevler ve takviye dersler günlük olarak planlanıyor.Tam anlamıyla Autocad,Revit ve 3Ds Max öğrenmek isteyenler için aranan bir kurs ve bence Ankara'da kesinlikle tek :) Örnek veriyorum başarılı olamadınız hemen size 2.nci dersi ücretsiz ayarlıyorlar.Çevremde herkese tavsiye edeceğim .Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

seda-koc.png
Seda Koç
Elektrik Elektronik Mühendisi
11.12.2018

Kaliteli eğitim arayanlar için tavsiye edeceğim bir kurum. Beklentimin çok üzerinde bir eğitim aldım. Bunda hocanın etkisinin büyük olduğunu söyleyebilirim. Konulara ve programa hakim bu sayede iyi bir yazılımcı olacağımı düşünüyorum. Vektörel bilişime teşekkür ediyorum.

ozlem-akcin1.png
Özlem Akçın
11.12.2018
Temel Yazılım Kursu için diyor ki :

Grafik ile ilgili hiç bir deneyimim olmamasına rağmen kurstan beklediğimin üzerinde bir performans aldım. Büyük bir istekle derslere katılıyorum tabi bunda Tuğba Hocamın payı çok yüksek:) bilgisine ve ilgisine teşekkür ederim

merve-yilmaz.png
Merve Yılmaz
Makine Mühendisi
10.12.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Yaptığım araştırmalar sonucunda birçok kursun ziyaretine gittim ve aradım,benim için önemli olan öğrenci ne ister ?sorusunun tüm cevaplarını titizlikle karşılayan bir kurs,en önemlisi emeğiniz ve zamanınız asla boşa gitmeyecek. Autocad'de birçok çizimi kolaylıkla yapabiliyorum.İleriye dönük çalışmalar yapabiliyorum,üstelik dsiplin konusunda oldukca başarılı bir kurs gelmediğiniz zamanlarda hemen aranıyorsunuz,dersleri video ile takip edebiliyorum.Eğer Başarılı olamazsam ikinci dersi Ücretsiz alma hakkım var :) Yani kesinlikle öğrenmeden buradan çıkışınız yok.Başka bir program düşünecek olursam tercihim Vektörel Bilişim olur.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

mehmet-duzenoglu.png
Mehmet Düzenoğlu
10.12.2018
Temel Yazılım Kursu için diyor ki :

Kayıt sırasında söylenen her şeyin ders sırasında gerçekleştiğine şahit olmak çok güzel, eğitmenlerden sadece ders odaklı değil sektöre odaklı da eğitim vermesi çok iyi ufkumu açan bir eğitim oldu.

ehab-abu-dalal.png
Ehab Abu Dalal
09.12.2018

Kursun gayet başarılı bir şekilde çizelgelere sadık kalınarak tamamlandığını düşünüyorum.Kurum ve eğitmen bana çok faydalı oldu diye düşünüyorum

levent-cicek.png
Levent Çiçek
08.12.2018

Aldığım eğitimden , eğitmenin ders anlatımından ve personelin ilgi ve alakasından son derece memnun kaldım

mustafa-tayyip-toksoy.png
Mustafa Tayyip Toksoy
07.12.2018

Eğitmenin konuya hakimiyeti çok iyi genel olarak kursun durumu iyi yararlı olacağını düşünüyorum

canan-karakaya.png
Canan Karakaya
Geomatik Mühendisi
06.12.2018

İnternet de kursu incelediğimde mutlaka bir şekilde kayıt yaptırmam gerektiğini anladım. Hocanın müfredata uyumlu giderek süreyi verimli kullanması ve profesyonel yaklaşımları gayet güzeldi. Ankaranın en iyi bt eğitim merkezi olduğunu düşünüyorum.

oguzhan-murat.png
Oğuzhan Murat
Mimari Teknisyen
06.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e gelmeden önce bilgi olarak çok iyi düzeyde değildim,çünkü okullarda verilen eğitimler bu anlamda yetersiz kalıyor,bir çok kursu ziyaret ettim ve arayıp bilgi aldım ancak bu anlamda en sıcak kanlı ve profosyonel Vektörel Bilişim'de karşılandım.İlgimi en çok çeken taraf derslerin video ile kayıt altına alınması ve tam öğrenme modeli uygulandığı için ikinci dersi ücretsiz alma hakkına sahip olmam gerçekten öğrenciler için öğretene kadar elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyan bir kurs hem kaliteli ,hem eğitim süreci boyunca çok ilerleme kaydettim.Hocamız ve kurs sayesinde ileriye dönük projeler yapabiliyorum.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

alper-vural.png
Alper Vural
04.12.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kurs süresince genel eğitimden memnun kaldım gerek eğitmen gerekse de idare tarafından gösterilen ilgi ve alaka çok samimiydi. Eğitimin kalitesi gerçekten anlatılanlar kadar vardı ki eğitmen de gerçekten sektöre hakim ve neye ihtiyacınız olacağını bilerek yönlendirmesi çok iyi. Aldığım bu eğitimin iş hayatıma pozitif etki yapacağını düşünüyorum.

aslinur-ozturk.png
Aslınur Öztürk
İnşaat Mühendisi
03.12.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e gelmeden önce tereddütlerim vardı.Okulda eğitimini aldığım Autocad dersinden çok daha fazla bilgiler öğrendim.Çizim konusunda kesinlikle çok faydası oldu,hem 2 boyut hem 3 boyutlu proje çiziminde çok iyi bir seviyeye geldim.Hocama ve Vektörel Bilişim'de emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

seren-guven.png
Seren Güven
03.12.2018
Temel Yazılım Kursu için diyor ki :

Eğitmenimin ilgisinden ve bilgi düzeyinden gayet memnunum. Kursa kayıt olduğum için asla pişman değilim.Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı bana yararı olduğuna inanıyorum.

emre-karaduvar.png
Emre Karaduvar
01.12.2018
Web Yazılım Eğitimi için diyor ki :

Kurs başlangıcındaki beklentimin kurs sonunda gerçekleştiğini görmek beni daha da motive etti diyebilirim. Gerçekten beklentilerimi karşılayan bir eğitim oldu.

hilal-elmas.png
Hilal Elmas
Bilgisayar Mühendisi
29.11.2018

İnternette araştırmalarım sonucu, çok fazla bilgi sahibi olmadan başladım. Ancak bir kursun verebileceği tüm yeterliliklere sahip. Katılan herkesin memnun kalacağından şüphem yok.

gencay-ergez.png
Gençay Ergez
28.11.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Fiyat- performans açısından çok uygun. Eğitmenin kariyeri bilgi seviyesi çok üst düzey bu bariz belli oluyor. Beklentilerimi karşıladı kesinlikle

mustafa-yucel.png
Mustafa Yücel
Makina Mühendisi
28.11.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Autocad eğitiminden sonra diğer kurslarınıza katılmayı düşünüyorum,çok memnun kaldım.Eğitim süresinde Autocad Eğitimine'de olan ilgim arttı,hocanın ve kursun etkisi büyük.Bazen Okul Projelerimden dolayı çok fazla vakit ayıramam diye düşünürdum ancak video ile dersleri takip ettim üstelik gelmediğim zamanlarda hoca beni arayıp kursa davet etti ve özel olarak ilgilendi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir kurs.

maksude-ozturk.png
Maksude Öztürk
Proje Danışmanı
27.11.2018

Eğitim başlangıçtaki beklentimin kat kat fazlası karşıladı. Gerek eğitmen gerek idari yapı bakımından bizlere yeterli ilgi ve eğitimin aktarıldığına inanıyorum ve teşekkür ediyorum.

ibrahim-sadettin-gungor.png
İbrahim Sadettin Güngör
27.11.2018
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Genel olarak iyi ve kaliteli bir eğitim veriyorlar. Öğretmenler dersleri çok iyi anlatıyor ders dolu dolu geçiyor ve bizim seviyemize inebiliyorlar

semih-ata.png
Semih Ata
Mimar
26.11.2018
Revit Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e geldiğim için çok memnun kaldım,Revit Eğitimi Benim İçin çok faydalı oldu. Hoca'nın dersi sevmemde katkısı çok büyük,ortam çok güzel :) Vektörel Bilişime geldiğim'de Benim için faydalı olabilecek öğrenci ne ister ;) sorusuna her yönden çözüm bulan bir eğitim oldu.Okul projelerimden dolayı vakit ayıramam kaygısı vardı ancak video ile derslerin kayıt alınması bu anlamda çok faydalı oldu,üstelik başarısız olduğunuz derslerde hemen takviye dersler ayarlanıyor ve kurs tarafından hemen aranıyorsunuz.Herkes çok ilgili ve dsiplinli İyi ki geldim ileriye dönük projeler yapabiliyorum kariyerimde de çok etkileri oldu emeği geçen herkese Teşekkür ederim :)

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top