İletişim
0312
232 60 65
eda-tunaboy.png
Eda Tunaboy
Mimar
04.01.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'in öncelikli olarak tanıtım dersine katıldım,Hocanın enerjisi gerçekten çok iyiydi,aynı zamanda güzel karşılandım,3Ds Max için geldiğim kursa Revit eğitimine de katılacağım,böyle kaliteli bir kurs ve hoca bulmuşken değerlendirmek isterim.Tamamen Öğrenci odaklı ve öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs.İyi ki Vektörel Bilişime geldim.Emeği geçen herkese teşekkürler.

oguzhan-canverdi.png
Oğuzhan Canverdi
04.01.2019

Ankara'da yazılım için en doğru adres. Eğitmen gerçekten donanımlı ve dersi tüm incelikleriyle anlatıyor

bekir-vural.png
Bekir Vural
Elektrik Elektronik Mühendisi
02.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kurs sürecinde geçirdiğim zaman keyifli ve öğreticiydi,autocad programına olan ilgim arttı ve gerçekten meslek hayatım boyunca da herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edecek ve Vektörel Bilişimi unutmayacağım,hocamızın ilgi ve alakası gayet yeterliydi,bazen çok yoğun okul ödevlerim olduğu için gelemiyordum hoca beni arayıp hemen bir sonra ki gün erkenden ders ayarladı ve özel olarak ilgilendi üstelik konuları kaçırırım kaygısı olmadı çünkü video ile kayıt altına alındığı için dersler içim çok rahattı böyle bir kaygınız asla olmayacak tamamen öğrenci odaklı eğer ders sonu yapılan sınavda başarılı olamazsanız ikinci ders ücretsiz çok uygun fiyata sıfırdan başladığım kursta kendimi çok geliştirdim.Başka programlara da gelmek isterim.Teşekkürler Vektörel Bilişim .

nihal-bayoglu1.png
Nihal Bayoğlu
31.12.2018

İşyerimdeki yazılımsal problemlere de çözüm getiren, yardımcı olan eğitmenimize özellikle teşekkür ediyorum. Bu eğitimi almak isteyen bütün arkadaşlarıma sizi önereceğim. Dersler zamanında başladığı ve öğrencilere verilen değer için de Kuruma ayrıca teşekkür ederim

ipek-soylemez.png
İpek Söylemez
Mimar
31.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'in Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,hocanın dersleri sevdirmesi çok etkili oldu,gayet verimli bir eğitim süreci,Autocad için geldiğim kursta Revit ve 3Ds Max eğitimlerini de alıyorum çünkü böyle bir hoca bulmuşken kendimi her alanda geliştirmek isterim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

oguzhan-alagoz.png
Oğuzhan Alagöz
30.12.2018

Kurum çalışanları gayet ilgililer Cisco eğitmeni gerçekten konuya hakim ve yeterli dersin gerçek cihazlarla anlatılması konuyu daha anlaşılır kılıyor.

elif-burcu-gumus.png
Elif Burcu Gümüş
Mimar
28.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e Özellikle çok tavsiye alan bir kurs olduğu için merak ettim ve görüşmeye gittim,tanıtım dersine katıldım.Geldiğimde kaygılarım vardı,zamanım ve param boşa gidecek mi? gerçekten öğrenebilecekmiyim?,gelemediğim zamanları nasıl telafi edeceğim ve tabi okul'da proje ödevlerim çok yoğun nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmeden geldim.Ancak Görüşme bittikten ve tanıtım dersine katılım sağladıktan sonra kaygılarımın hepsi biranda bitti çünkü emin oldum.Derslerin Video ile kayıt altına alınıyor olması içimi rahatlattı böylece hiçbir dersi kaçırmamış olacağım ve proje ödevlerime de zaman harcayacağım,üstelik gelemediğimde hemen takviye ders ayarlanıyor kursun ve hocanın ilgisi muazzam iyi ki geldim çünkü sıfırdan başladığım eğitime bir çok konuda kendimi geliştirdim.Bende bundan sonra herkese tavsiye edeceğim.:)Her zaman aklımda Vektörel Bilişim olacak.

nur-abbas.png
Nur Abbas
28.12.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitmenlerin iletişimleri oldukça başarılı sorunlara karşı çözümcü ve pozitif dönüşleri oldukça olumlu

okan-dogan.png
Okan Doğan
25.12.2018
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Gayet yeterli ve verimli bir eğitim aldığıma inanıyorum

mehmet-kaan-beserler.png
Mehmet Kaan Beşerler
İnşaat Mühendisi
24.12.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum,çok pratik ve anlaşılabilir bir şekilde Autocad Kursu aldım,Autocad Müfredatı çok kapsamlı öğretiliyor,programı çok iyi derecede çözmüş oluyorsunuz.Özellikle Derslerin Video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı,gelemediğim zamanlar olursa hiç dersi kaçırmamış olacaktım buda benim içimi rahatlattı üstelik bu kadar kaliteli bir hizmete uygun fiyata anlaşmış oldum,herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim Teşekkürler Vektörel Bilişim.

abdullah-guler.png
Abdullah Güler
23.12.2018

Aldığım eğitim gerçekten kaliteliydi eğitmenler olsun gerekse çalışanlar olsun gerçekten samimi ve güleryüzlüler. Tavsiye ediyorum

hasan-basri-karaca.png
Hasan Basri Karaca
Mimar
22.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim.İdari yapı çok ilgili ve çok hoşgörülü,hoca ile tanışıp detaylı bilgi aldım,tanıtım dersine de katılınca 3Ds Max için geldiğim kurs için bir çok programı düşünebilirim,çünkü böyle bir hoca bulmuşken değerlendirmek isterim ayrıca kurum çok disiplinli ve düzenli,öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan ve size bilgi'den ziyade çok şey katacak bir kurs.Geldiğim için gerçekten çok şanslıyım,meslek hayatım boyunca da unutmayacağım Vektörel Bilişim'i ve herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

yusuf-eren-yazgoren.png
Yusuf Eren Yazgören
Elektrik Elektronik Mühendisi
20.12.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'i meslek hayatım boyunca da unutmayacağım.Dersler çok keyifli,autocad eğitimine olan ilgim arttı ve başka program düşünecek olursam tercihim Vektörel Bilişim olur, çevremde herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

mert-baz.png
Mert Baz
19.12.2018
Temel Yazılım Kursu için diyor ki :

Kurstan çok memnunuz tüm sertifika ve eğitimlerimiz için ilk adresimiz oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum kurum cidden işini iyi yapıyor çünkü

sultan-canverdi.png
Sultan Canverdi
İstatistik
17.12.2018

Alanında yetkin eğitmenlerle çalışan, eğitimlerinde tam öğrenme modelini baz almış, eğitim kalitesine göre bütçeye uygun fiyat veren bir eğitim kurumu. İyi ki burada ders almışım.

ezgi-aksoyek.png
Ezgi Aksöyek
Öğrenci
17.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'in Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,hocanın dersi çok sevdirmesi ve İdari yapının disiplinli ve stratejik ilerlemesi,öğrencilerin beklentilerinin tam anlamıyla karşılandığı harika bir eğitim süreci oldu benim için,geldiğim için çok şanslıyım çevremde herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

nurbanu-coskun.png
Nurbanu Çoşkun
İnşaat Mühendisi
15.12.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimin eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,benim için çok faydalı bir eğitim süreci oldu.Okul'da aldığım eğitim bu anlamda yeterli düzeyde değildi ,sıfırdan başladığım kursa şuan'da bir çok konuda ilerleme kaydettim,ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve gelemediğim zamanlar'da dersleri video ile takip ettim, böylece hiçbir konu'dan geri kalmadım,tamamen öğrenci odaklı ve öğrenci için tam anlamıyla her şeyin düşünüldüğü kolay çözüm yolu bulabilen dsiplinli ve kaliteli bir eğitim süreci oldu.Meslek hayatımda da her zaman aklımda Vektörel Bilişim olacak.

ahmet-avci.png
Ahmet Avcı
15.12.2018

Sinan Hocanın ders anlatması çok iyi.Genel olarak kursun durumu iyi, faydalı olduğunu düşünüyorum

enes-turhan.png
Enes Turhan
Yapı Ressamı
14.12.2018
Revit Kursu için diyor ki :

Revit Eğitimine başlarken ayrıntılı bir araştırma yaptım,bir çok kursun ziyaretine gittim ve telefonda bilgi aldım buna istinaden tercihlerim her zaman zor oluyordu ,çünkü bu anlamda oldukça seçici birisiyim.Okulda verilen eğitim ne yazık ki yeterli düzeyde değil.Vektörel Bilişim'de Revit Hocası ile tanıştım tanıtım dersine katıldım gözlemlerim sonucunda bu kadar kusursuz bir kurs nasıl olabiliyor şaşırdım doğrusu,hocanın anlatımı çok iyi buradan anladım ki ben sadece Revit Programı değil bir çok programı düşünebilirim.Çok dsiplinli ve sıkı bir gözlem var,günlük olarak dersler planlanıyor,gelemediğiniz zamanlarda hemen aranıyorsunuz video ile dersleri takip ettiğim için asla konuyu kaçırmıyorum.Hiç abartmıyorum bu kurs bir harika :) İleriye dönük projeler yapabiliyorum .Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

ozkan-ilhan.png
Özkan İlhan
Makina Ressamı
13.12.2018
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'in Eğitim kalitesinden ve Hocamızdan çok memnun kaldım,eğitim kaliteli ve dsiplinli bir şekilde ilerliyor,gelemediğim zamanlarda kurs tarafından hemen aranıyorum ve takviye dersler ayarlanıyor,video ile takip ediyorum dersleri böylece hiç dersi kaçırmamış oluyorum.Anlamadığım bir konu olursa konular en baştan işleniyor yani ikinci dersi ücretsiz alıyorum.Öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan Kalitesi ve dsiplini son derece arttırılmış bir kurs,herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top