İletişim
0312
232 60 65
yasemin-yildirim.png
Yasemin Yıldırım
28.01.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitmenin genel durumu ve ilgisi çok iyi. Anlatımı olsun bize karşı ilgi alakası olsun gerçekten çok iyi bi eğitim olduğunun da göstergesi. Eğer bir daha bir kursa gidersem kesinlikle öncelikli tercihim Vektörel bilişimden yana olur.

seren-guvenc.png
Seren Güvenç
27.01.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Konu anlatımının ve düzenin iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler konulara yeterince hakim. Anlamadığım konularda hemen geri dönüş alabiliyorum bence bu kursun en güzel tarafı bu oldu. Teşekkürler Vektörel

merve-aksin.png
Merve Akşin
Peyzaj Mimarı
27.01.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Öncelikle kurs araştırması yaparken dikkatimi çeken Vektörel Bilişim'in en çok tavsiye alan kurs olmasıydı,tabi okul projelerim çok yoğun olduğu için vakit ayıramayacağımı düşünerek genede ön bilgi almak için bir çok kursun ziyaretine gittim ancak iyi bir gözlem yaptıktan sonra tavsiye üzerine Vektörel Bilişimi ziyaret edip misafir öğrenci olarak derse alındım.Burada en çok ilgimi çeken taraf Hocanın gerçekten anlatımının çok akıcı ve anlaşılabilir olmasıydı,daha sonra okul projelerimin yoğunluğu aklıma geldiğinde Video ile takip edebileceğim için dersleri ve ikinci dersin ücretsiz olması içimi rahatlattı buradan anlaşılacağı gibi tamamen öğrenci odaklı ve tam olarak öğrenci ne ister sorusunun tüm cevaplarını burada bulabilirsiniz,zamanınız asla boşa gitmiyor hatta gelemezsem hoca beni arayıp özel ders için çağırıyor.Sıfırdan başladığım eğitim'de son derece başarılı oldum ve istediğim düzeye geldim.İş hayatım boyunca da Aklımda Vektörel Bilişim Olacak.Teşekkürler.

savas-kalkan.png
Savaş Kalkan
26.01.2019

Doğru seçim yaptığım için çok mutluyum. Eğitmenimizin konulara bu kadar hakim olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Beklentilerimden ciddi manada fazlasını buldum. Hayallerime ulaşmak için doğru yerde olduğuma inanıyorum.

mustafa-mert-avar.png
Mustafa Mert Avar
Makina Teknikeri
26.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Birçok Kursun ziyaretine gittim ve telefonla arayıp bilgi aldım ancak bana en profesyonel Vektörel Bilişim geldi.Autocad Tanıtım dersine katıldım hocayı sevdiğim için bir çok kaygı duyduğum nokta azaldı çünkü burada herkesin enerjisi güzel ve gerçekten size çok şey katacaklarına inanıyorsunuz.Eğitim süreci boyunca bir çok konudan geri kalmadım çünkü okul projelerimin yoğun olduğu zamanlarda video ile izledim dersleri.Autocad eğitimin'den sonra Başka eğitimlerde düşünüyorum.İyi ki Vektörel Bilişimi tercih ettim ve herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler.

engin-turhan.png
Engin Turhan
Mimar
25.01.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e gelmeden önce birçok kursun ziyaretine gidip örnek derslerine katıldım,burada benim için tercih etmemde ki en önemli etken derslerin video ile kayıt altına alınıyor olabilmesi,gelemediğim zamanlar da tekrar etmek istediğim konularda her zaman video ile takip edeceğim böylece hiçbir dersi kaçırmamış olacağım,hocamızı da tanıdıktan ve örnek derse katıldıktan sonra endişelerimin çoğu kalmadı ortam çok güzel,dersler ayrıntılı ve müfredata göre üstelik ikinci dersi ücretsiz alma hakkım var.Tamamen Öğrenci odaklı ve öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs,başka bir eğitim düşünecek olursam tercihim her zaman Vektörel Bilişim olacak.

taner-tezcan-turkcan.png
Taner Tezcan Türkcan
25.01.2019
SolidWorks Kursu için diyor ki :

Eğitmenler konuyu anlatabilmek için canla başla çalışıyor cidden çok çaba gösteriyorlar. Çok memnun kaldım.

m--sami-ozsoy.png
M. Sami Özsoy
24.01.2019

Verimli bir kurs olduğu düşüncesindeyim. Yazılım hayatına girmek isteyen biri kursu gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilir.

damla-comert.png
Damla Cömert
Mimar
23.01.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Yaptığım araştırmalar sonucunda bir çok kursun ziyaretine gittim.Vektörel Bilişim'in çok tavsiye alan kurs olması dikkatimi çekti açıkcası yerinde görmek istedim ve kursa gidip önce misafir öğrenci olarak Revit eğitimine katıldım.Hocanın anlatımı akıcı ve anlaşılır ve enerjisi çok güzel,okul projelerim çok yoğun olduğu için endişelerim vardı ne kadar verim alacağıma dair ancak derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı gelemediğim zamanlarda tekrar etmek istediğim konularda her zaman hocalarımız tarafından da destek gördüm zaten geride kaldığım konularda ikinci dersin ücretsiz olması da avantaj olacaktı benim için,başka bir eğitim alacak olursam tercihim her zaman Vektörel Bilişim olacak Teşekkürler Vektörel Bilişim.

abdullah-tutku-guner.png
Abdullah Tutku Güner
23.01.2019

Herkese tavsiye edebileceğim bir eğitimdi. Tüm çalışanları , eğitmeni dahil herkes çok güleryüzlü ve ilgili.Ciddi manada yararlı bi,r eğitim oldu benim için. Teşekkürler

eser-vural.png
Eser Vural
16.01.2019

Kursun genel düzeni ve dersi aldığım hocanın iletişimi gayet iyi , ön yargılarımızı kıra kıra öğretiyor

canberk-aksu.png
Canberk Aksu
15.01.2019

Genel olarak olumlu düşüncedeyim. Eğitim en basit düzeyden başlıyor. Eğitmen ilgili , yapıcı ve özverili üstelik idare ile de olumlu diyaloglar kurabiliyoruz. Teşekkür ederiz Vektörel

fatih-okuyucu.png
Fatih Okuyucu
Öğretmen
14.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'den aldığım eğitim ve gördüğüm ilgi beklentilerimin çok daha üstündeydi,çevremde herkese tavsiye edeceğim,eğitim boyunca son derece memnun kaldım Teşekkürler Vektörel Bilişim.

osman-ungor.png
Osman Üngör
14.01.2019

Kurumu daha önceden biliyordum. Eğitmen, kurum ve idari yapısı olarak olumlu anlamda üzerine katarak devam ediyor. Teşekkürler

mervin-selda-abal.png
Mervin Selda Adal
12.01.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursun genel olarak eğitim anlayışını seviyorum.Kısa sürede grafik tasarımla ilgili zengin bilgi ve beceri sahibi olma konusunda başarılı buluyorum. Beklentilerimi karşıladı, memnun kaldım

mehmet-sungul.png
Mehmet Sungul
11.01.2019

Kursa geldikten sonra fikirlerim daha da netleşti. Beklediğim eğitimi alarak hedeflediğim aşamaya ulaştığımı düşünüyorum.

furkan-bozkus.png
Furkan Bozkuş
09.01.2019

İyi ve detaylı bir eğitim oldu Ankaradaki istisnasız en iyi kurum olduğunu düşünüyorum. Eğitmen çok istikrarlı ve başarılı bir eğitim verdi. Gerçekten memnun kaldım.

havva-ozkan.png
Havva Özkan
Mimar
07.01.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Aldığım Eğitim'den çok memnun kaldım,iyi ki gelmişim,öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan faydalı bir kurs süreci oldu.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

hasan-goysen.png
Hasan Göysen
Elektrik
06.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'de sıfırdan başladığım Autocad eğitiminde çok iyi ilerleme kaydettim.Eğitmenin anlatımı ve ilgisi gerçekten çok güzel,net ve anlaşılır şekilde bilgiyi aktarıyor,yönetim'de çok sıcak kanlı ve gayet başarılı.Özellikle herkese tavsiye edeceğim,bence kursu ziyaret etmelisiniz.Emeği geçen herkese Teşekkür ederim.

aslihan-kesekler.png
Aslıhan Kesekler
05.01.2019

İnternette araştırdığım zaman bir şekilde bu kursa kayıt olmaya karar verdim. Gerek eğitmen gerekse idare oldukça profesyonel ve disiplinli çalışıyorlar. Ankara'nın en iyi BT Merkezi olduğunu düşünüyorum.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top