İletişim
0312
232 60 65
dilara-kilic.png
Dilara Kılıç
Mimar
16.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Üniversite'de özellikle ismini duyduğum ve arkadaşlarım tarafından çok tavsiye edildiği için Vektörel Bilişim'i yerinde görmek istedim,tanıtım dersine Autocad için katıldım daha sonra Revit ve 3Ds Max eğitimlerine de katıldım.Eğitim süreci boyunca sıfırdan başladığım eğitimlerden ileri düzeyde çalışmalar yapabilir hale geldim,okullarda yeteri düzeyde eğitim verilmediği için kendimi her alanda geliştirmek istedim ve çok memnun kaldım,bazen okul projelerimin yoğunluğundan yetiştiremem kaygısı oluyordu ancak derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı zaten başarısız olursam ikinci dersi ücretsiz alacaktım bu da içinizi rahatlatıyor ve eğitim boyunca da çok istekli geliyorsunuz kursa çünkü ortamın enerjisi de muhteşem hocamızın anlatımı anlaşılır ve çok ilgileniyorlar.Burada kesinlikle öğrenmeden çıkışınız yok.Bende Herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

ozkan-ilhan1.png
Özkan İlhan
Teknik Ressam
14.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geldim ve öncelikle tanıtım dersine katıldım.Hocanın anlatımı akıcı ve anlaşılır olması ve enerjisi tüm sınıfa yansıyor,özellikle hocanın anlamadığımız konular da anında müdahale ediyor olması aynı zamanda derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok etkili bir eğitim süreci oldu benim için.Sıfırdan başladığım konularda ileriye dönük çalışmalar yapabiliyorum aynı zamanda böyle bir kurs bulmuşken başka eğitimlerde almayı düşünüyorum,çevremde de herkese özellikle tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

umut-karaca.png
Umut Karaca
Modelleme Uzmanı
13.02.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Mesleki anlamda düşündüğüm ve tamamen Bilişim sektörüne ilgim olduğu için Autocad,Revit ve 3Ds Max eğitimleri için yaptığım araştırmalar sonucunda Vektörel Bilişim'e geldim,tercih etmem de en büyük etken disiplini artırılmış bir kurs olması,derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması, öncelikle tanıtım dersine katıldım ve sınıf oldukça kalabalıktı, hocanın anlatımı anlaşılır düzeyde ve ortamın sıcaklığı da eğitim için gelenleri etkiliyor gerçekten.Mesleki anlamda Vektörel Bilişim'in bana çok katkısı oldu hocamız çok ilgili ve anlamadığınız konular da anında müdahale yapılıyor böylece hiçbir dersi kaçırmıyosunuz zaten ikinci ders ücretsiz.İyi ki Geldim.Teşekkürler Vektörel Bilişim çevremde herkese tavsiye edeceğim.

tufan-melih-soycicek.png
Tufan Melih Soyçiçek
13.02.2019

Ders içeriği, Konuların anlatımındaki dağılım planlaması çok iyi. Gerçekten yararlı oluyor başarılı bir kurs

omer-akyuz.png
Ömer Akyüz
Öğrenci
11.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim ve Tanıtım Derslerine katıldım.Eğitim süresi boyunca aldığım eğitimden çok memnun kaldım,hocamızın enerjisi yerinde ve anlatımı akıcı anlaşılabilir olması ve derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı çünkü gelemediğim zamanlarda her zaman video ile takip ettim dersleri zaten başarısız olursam ikinci dersi ücretsiz alma hakkım var. Tamamen öğrenci odaklı ve çok başarılı bir kurs bende çevremde herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

murat-kardige.png
Murat Kardige
11.02.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Oldukça verimli geçen bir eğitim süreci oldu. Doğru hoca seçimi sorunsuz program kullanma, tatmin edici bilgi birikimiyle verilen net cevaplar ve Uzman eğitimci seçimi daha faydalı bir eğitim olmasını sağlıyor. Teşekkürler Vektörel Bilişim

hayrettin-mert-kaplan.png
Hayrettin Mert Kaplan
10.02.2019

Eğitmenimizin ve idari yapının güler yüzlü olarak her sorunumuzla anında ilgilenmesi çok güzel. Kaliteli bir eğitim sürecinden geçtiğimizi düşünüyorum.

ogulcan-caliskan.png
Oğulcan Çalışkan
3D Modelleme Uzmanı
10.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Mesleki anlam'da düşündüğüm 3Ds Max Eğitimleri için yaptığım araştırmalar neticesinde Vektörel Biliş'e geldim,bir çok kursun ziyaretine gittim ve çok ucuza da kurslar buldum ancak benim için önemli olan verimli bir eğitim süreci ve eğitimin kalitesi bana en samimi Vektörel Bilişim geldi ve tanıtım derslerine katıldım,mesleki anlamda düşündüğüm için bana Max'in neler katacağı konusunda bir fikir sahibi olmak istedim,hocanın enerjisi ve ders anlatımını çok beğendim sınıf kalabalık ve anladığım kadarıyla benimle hem fikir olan çok öğrenci var.Eğitim sürecinde iyi derece de 3Ds Max konularına hakim oldum ve Mesleki anlam da kolaylıkla iş buldum,hocaların da iş bulmam da bana çok etkileri oldu.Meslek hayatım boyunca da Vektörel Bilişim Hep Aklımda olacak.

samet-pekgoz.png
Ali Aydın
Mimar
09.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Özellikle Derslerin Mimari olarak Müfredata göre veriliyor olması ve video ile dersleri takip ediyor olmam Vektörel Bilişimi tercih etmemde etkili oldu.Eğitim süreci boyunca hocamız çok ilgilendi takıldığım konularda da anında müdahale etti ve konuların çoğunda ilerleme kaydettim, zaten başarılı olamazsam ikinci dersi ücretsiz alacaktım tamamen öğrenci odaklı bir Bilişim Kursu yani Burada öğrenci ne isterse fazlasıyla alıyor zamanınız asla boşa gitmiyor,emeğinizin karşılığını alıyorsunuz iyi ki geldim.Herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

yigit-ozbek.png
Yiğit Özbek
09.02.2019

Gerek idari personelin, gerek eğitmenlerin güler yüzlü olması çok güzel. Öğrenciye eğitimin çok iyi şekilde verilmesi için büyük çaba sarf ediliyor.

m--fatih-ceylan.png
M. Fatih Ceylan
08.02.2019

Sınıf ortamı ve kursta uygulanan müfredat iyi tasarlanmış. Eğitmenin sınıf seviyesine göre müfredata odaklanması çok daha iyi. Genel olarak kurs başarılı ve verimli geçiyor

enes-turhan1.png
Enes Yıldırım
Yapı Ressamı
08.02.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'i tercih etmemde ki en büyük etken tamamen öğrenci odaklı bir yer olması,öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs.Yaptığım araştırmalar neticesinde kesinlikle doğru bir yerdeyim,bu konuda çok dikkatli ve seçici biriyim çünkü benim için önemli olan zamanımın ve paramın boşa gitmemesi ve burada emeğimin karşılığını aldım,derslerin video ile kayıt edilmesi benim işime çok yaradı çünkü gelemediğim zamanlarda konu tekrarı yapabiliyorum aynı zamanda hocanın enerjisi çok güzel ve buda sınıfı olumlu yönde etkiliyor.Teşekkürler Vektörel Bilişim.Meslek Hayatım Boyunca sizi unutmayacağım ve herkese Önereceğim.

berk-yilmaz.png
Berk Yılmaz
04.02.2019

Verilen eğitimin kalite ve fiyat kısıtlarına göre Ankaranın en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Buna ek olarak Eğitmen kadrosu ise en büyük avantaj.

tugce-sila-sogut.png
Tuğçe Sıla Söğüt
Arkeolog
03.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Autocad eğitimi için çok fazla araştırma yaptım,çünkü eğitimin kalitesi ve gerçekten öğrenip ayrılmak benim için çok önemli,yaptığım araştırmalar neticesinde çok ucuza kurslar da vardı, ancak burada benim için fiyattan ziyade nasıl bir süreç olacak ve eğitimin bana kazandıracakları,bir çok kursun ziyaretine gittim ancak dikkat ettiğim en önemli nokta ilk karşılamada en profesyonel Vektörel Bilişim'de karşılandım, yeterli düzeyde bilgi verildi.Eğitimlere katılmaya başladıktan sonra da çok memnun kaldım çünkü burada hocanın enerjisi çok güzel buda eğitim için gelen tüm öğrencilere yansıyor ve dersi daha dikkatli ve önemseyerek dinliyorsunuz aynı zamanda videolar ile anlamadığım konularda da her zaman takip ediyorum konuları.Keşke eğitimim hiç bitmese çünkü çok memnun kaldım tamamen öğrenci odaklı bir yer Teşekkürler Vektörel Bilişim.Meslek Hayatım Boyunca da aklımda olacaksınız :)

alp-kagan-akin.png
Alp Kağan Akın
03.02.2019
Temel Yazılım Kursu için diyor ki :

Konu anlatımının ve düzenin iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler konulara hakim Anlamadığım zamanlar hemen geri dönüşler alıyorum ve çok ilgililer

arda-karacik.png
Arda Karacık
02.02.2019

Eğitmenler cidden kaliteli ve sıcak güzel bir ortam oluşmasına dikkat ediyorlar. İşime yarayacak çoğu bilgiyi öğrendiğimi düşünüyorum kurs benim için faydalı oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

yunus-emre-bulbul.png
Yunus Emre Bülbül
01.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitim benim için çok faydalı oldu bir çok temel noktada ufkumu açtı. İlk defa bu alana yönelmiş olarak bunları söylemek güzel çünkü kursun bana kattığı çok şey oldu.Yeterli bir eğitim süreci yaşadım

asena-uzun.png
Asena Uzun
30.01.2019

Dersler zamanında ve yeterince işleniyor. Eğitmenimiz inanılmaz ilgileniyor ve insanın isteğini arttırıyor. Bu sayede de dersler çok eğlenceli ve öğretici geçiyor

ramazan-celik.png
Ramazan Çelik
29.01.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursa kaydolurken detaylı bir araştırma sonrasında Vektörel bilişimi seçmiştim. Genel olarak beklentiyi yüksek tutuyorsunuz ama bunun hakkını veren bir kurum. Haklarında olumlu şeyler duyuyorum bana da inanılmaz yardımcı oldu bu eğitim. Teşekkürler

ece-arpaci.png
Ece Arpacı
Mimar
28.01.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Eğitimlerin özellikle Mimari olarak veriliyor olması ve Müfredata göre konuların işleyişi,hocanın dersi sevdirmesi ve sürekli sıkı takip'in olması Vektörel Bilişim'e gelmemin sebebi oldu,arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine eğitimlere katıldım ve süreçten oldukça memnunum.Revit Eğitimin'den sonra 3Ds Max eğitimini de kesin alacağım,çünkü bu kadar kaliteli bir kurs bulmuşken kendimi her anlamda geliştirmek isterim.Herkese tavsiye edebileceğim bir kurs,emeği geçenlere teşekkürler.İyi ki Geldim ve Vektörel Bilişim'den Eğitim aldım.Teşekkürler.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top