İletişim
0312
232 60 65
mert-yildirim.png
Mert Yıldırım
3D Modelleme Uzmanı
04.03.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e çok fazla tavsiye alan kurs olduğu için özellikle geldim ve bu anlamda çok şanslıyım,inanılmaz kusursuz bir kurs herkes çok ilgili ve sıcak kanlı,hocamızın anlatımı akıcı ve anlaşılır düzeyde,kesinlikle buradan öğrenmeden çıkışınız yok,zamanınız ve paranız asla boşa gitmeyecek,yaptığım araştırmalara istinaden çok daha ucuza da kurslar var ama emin olun eğitim kaliteleri de fiyatları ile aynı kalitede eğer istediğiniz düzgün bir eğitim almaksa kesinlikle kursu ziyaret edin sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum üstelik dersler video ile kayıt altında ve ikinci ders ücretsiz öğrenci ne isterse düşünmüşler gerçekten harika ;) Emeği geçen herkese teşekkürler.Bende herkese özellikle tavsiye edeceğim:)

nurdan-celik.png
Nurdan Çelik
04.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Verilen eğitimden çok memnunum iyi ki Vektörel Bilişimi tercih etmişim Konular gerçekten çok detaylı anlatılıyor

sibel-yildiz.png
Sibel Yıldız
Mimar
03.03.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Revit Kursu İçin yaptığım araştırmalar sonucunda,bir çok kursun ziyaretine gittim ve tanıtım derslerine katıldım,fiyat olarak çok daha ucuza kurslar vardı ancak eğitimin kalitesi ve zamanımın boşa gitmemesi benim için önemli.Vektörel Bilişim'de Hocanın anlatımını beğendim ve kursu sevdim,öğreneceğime dair ilk başlarda tereddüt etsem de daha sonra kaygılarımın çoğu son buldu ,çünkü bir gün derse gelmesem dahi hocamız hemen ücretsiz takviye ders ayarladı,aynı zaman da derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması da başarımda önemli bir etken,zaten ikinci ders ücretsiz alma hakkım var,ona bile gerek yok çünkü takıldığım konularda hoca anında destek oluyor zaten,eğitimin işleyişi oldukça verimli hocalarımız alanında profesyonel,herkes ilgili ve sıcak kanlı iyi ki geldim.Emeği geçen herkese teşekkürler.Bende özellikle Vektörel Bilişim'in bana olan katkısını unutmayacak ve herkese tavsiye edeceğim.

asli-uzun.png
Aslı Uzun
03.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Alanında uzman ve bilgilerini karşısındakine aktarabilen eğitmenlerle, huzurlu ve rahat bir ortamda beklentilerimin üzerinde bir eğitim süreci geçirdim . Gönül rahatlığı içerisinde herkese önerebileceğim bir kurum

ceren-savas.png
Ceren Savaş
02.03.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitimin içeriği, kursun öğrencilere olan ilgisi kusursuz. Her dersin sonunda '' İyi ki Vektörel Bilişim'e yazıldım' diyorum. Tavsiye ederim

omer-beydogan.png
Ömer Beydoğan
01.03.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursu gayet güzel geçiyor müfredatı yeterli buldum sıralı ilerliyor hepsi. Teşekkürler Vektörel

tufan-melih-soycicek1.png
Tufan Melih Soyçiçek
27.02.2019

Ders içeriği, konuların anlatım planlamasındaki dağılım çok iyi gerçekten kaliteli bir eğitim alıyorsunuz.

tugba-yildiz.png
Tuğba Yıldız
25.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Eksiklerimi gidermek ve yeni bilgi birikimi için faydalı oldu. Deyim sahibi olabilmem için gayet sistemli bir eğitim aldım yeterli olacağına inanıyorum

feyza-nur-saglam1.png
Feyza Nur Sağlam
İç Mimar
25.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimin eğitim kalitesi başta olmak üzere hocaları ve eğitim sisteminden çok memnun kaldım,iyi ki geldim ve tercih ettim çünkü sıfırdan başladığım eğitimlerde son derece başarılı çalışmalar yapabiliyorum.Gelemediğim zamanlar olursa derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması tercihimde en büyük etken çünkü okul projelerim çok yoğun olduğu için yetiştiremem kaygısı vardı zaten hocamız anında takıldığım konularda destek oldu ve ikinci dersi ücretsiz alma hakkına sahibim tamamen öğrenci odaklı ve başarılı bir kurs süreci oldu benim için.Teşekkürler Vektörel Bilişim.Çevremde herkese tavsiye edeceğim.

kemal-hakan-akyuz.png
Kemal Hakan Akyüz
24.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Ders saatleri ideal sürede. Kurs içeriği gerçekten detaylarla donatılmış. Video kayıt sistemi olması da en büyük artısı

sevda-demirel.png
Sevda Demirel
Mimar
24.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'de öncelikle Autocad Tanıtım dersine katıldım,zaten arkadaşlarım tarafından sürekli tavsiye edilen bir kurstu,merak edip yerinde görmek istedim ve eğitim sisteminden çok memnun kaldım.Yaptığım araştırmalara istinaden çok daha ucuza kurslar vardı,ancak önemli olan benim buradan öğrenip ayrılmam yani kaliteli ve disiplinli bir eğitim süreci benim için çok önemli.Herkese Özellikle tavsiye edeceğim çünkü sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve hedefime ulaştım başka programlara da kesinlikle katılacağım.Teşekkürler.

gizem-sonmez.png
Gizem Sönmez
3D Modelleme Uzmanı
22.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Vektörel Bilişim'in 3Ds Max Tanıtım Dersine katıldım ve çok memnun kaldım.Eğitim sürecinde derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması gerçekten çok işime yaradı,çünkü okul projelerim çok yoğun olduğu için anında telafi ettim dersleri ve hiçbir konudan geri kalmadım,zaten takıldığım konularda hoca tarafından anında müdahale olduğu için ayrıca minnet borçluyum,sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve oldukça başarılıyım.Bende herkese özellikle Vektörel Bilişim'i tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

salih-yalcin.png
Salih Yalçın
22.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Konu anlatımının ve düzenin iyi olduğunu düşünüyorum Öğretmenler konulara yeterince hakim. Anlamadığım konularda hemen geri dönüşler alıyorum. Bu pozitif ortamda kodlama öğrenmek çok daha kolay

semih-erdogan.png
Semih Erdoğan
3D Modelleme Uzmanı
21.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Yaptığım araştırmalar neticesinde birçok kursun ziyaretine gittim ve tanıtım derslerine katıldım,çünkü memnun kalırsam bir kaç eğitimi aynı anda almayı düşünüyordum,okullarda verilen eğitimin yeterli düzeyde olmaması ve proje ödevlerinde yeterli düzeyde çalışmalar yapamadığım için kendimi her alanda geliştirmek istedim.Vektörel Bilişim'de Autocad tanıtım dersine katıldım,tercih etmem de en büyük etken tamamen öğrenci odaklı bir yer olması daha sonra Revit ve 3Ds Max eğitimlerini çok uygun fiyata aldım,tabi çok daha ucuza da kurslar vardı ancak zamanımın ve paramın boşa gitmesini istemezdim ve gerçekten öğrenip ayrılmak istedim bu yüzden bana en profesyonel Vektörel Bilişim geldi,derslerin video ile kayıt altına alınması çok işime yaradı çünkü eğitim tamamlansa dahi videolar bende kalacak ve gelemediğim zamanlar da her zaman konuları tekrar ettiğim için hiçbir konudan geri kalmadım,zaten ilk tanıtım dersinde ikinci dersin ücretsiz olacağı içimi rahatlattı.Sıfırdan başladığım eğtimler de ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve bu anlamda bana çok başarı kattılar.İyi ki geldim,bende çevremde herkese tavsiye edeceğim.teşekkürler.

omer-faruk-koca.png
Ömer Faruk Koca
20.02.2019

Vektörel bilişimi tercih ederek en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Eğitim sistemi gerçekten kaliteli.

beyza-n--eker1.png
Beyza N. Eker
19.02.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Başlangıçta verilen bilgilerle eğitim birebir uyumlu ilerliyor. Gerçekten memnun kaldım

sultan-acar.png
Sultan Acar
18.02.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursa çok büyük beklentiler içinde ve heyecanla başladım. Gerçekten büyük bir memnuniyet ile bitiriyorum. İdare tüm eksikliklerinizle anında ilgileniyor . Vektörel Bilişim en doğru seçimim oldu. Teşekkürler Vektörel bilişim

asli-kilic.png
Aslı Kılıç
Mimar
18.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimde öncelikle 3Ds Max Tanıtım Dersine katıldım,hocanın anlatımı anlaşılır ve herkese karşı ilgili.Eğitime başladıktan sonra da sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum,özellikle derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı,gelemediğim zamanlarda da her zaman video ile takip ettim dersleri.Tamamen Öğrenci Odaklı ve çok verimli bir eğitim süreciydi benim için.Başka bir eğitim düşünecek olursam tercihim Vektörel Bilişim olacak.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

arzu-demir.png
Arzu Demir
Mimar
17.02.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Revit Eğitimi için birçok kursun ziyaretine gittim ve tanıtım derslerine katıldım,yaptığım araştırmalar sonucunda en profesyonel Vektörel Bilişim'de karşılandım.Tanıtım dersine katıldığımda hocanın anlatımı anlaşılır ve enerjisi yerinde sınıf çok kalabalık ve herkes samimi,okullar da verilen eğitimlerin yeterli düzeyde olmadığı için bende sıfırdan başladım diyebilirim,şuanda ileriye dönük projeler yapabiliyorum hocamız takıldığım konularda anında müdahale etti ve gelemediğim zamanlarda benimle özel olarak ilgilendi,herkes ilgili ve dersler video ile kayıt altına alındığı için zaten içim rahattı aynı zamanda ikinci dersi ücretsiz alacaktım olası durumda.İyi ki geldim.Meslek Hayatım Boyunca da Herkese tavsiye edeceğim ve Vektörel Bilişim'i unutmayacağım.Teşekkürler.

bugra-furkan-karadurmus.png
Buğra Furkan Karadurmuş
17.02.2019

Beklentilerimi tamamıyla karşılayan bir eğitim geçirdim. Çevreme önermeyi düşünüyorum Yazılım dünyasına girmek isteyen bir kişi gönül rahatlığında bu kursu tercih edebilir.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top