İletişim
0312
232 60 65
meltem-duran.png
Meltem Duran
17.04.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Uzun soluklu bir araştırmadan sonra Vektörel Bilişim de karar kıldım ve eğitim sonunda kendimi çok geliştirdim. Eğitimin mesleki hayatımda bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum.

mert-baz1.png
Mert Baz
15.04.2019

Kurstan çok memnun kaldık. Tüm sertifika ve eğitimler için ilk adresimiz artık hep Vektörel Bilişim olacak. Tavsiye edilebilir ilgili bir kurum

didem-kilic.png
Didem Kılıç
12.04.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Beklentileri karşılayan Tavsiye edilebilir bir eğitim süreci geçirdim. Bana kattığı çok şey oldu

emre-davut1.png
Emre Davut
Harita Mühendisi
08.04.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Beklediğimden daha iyi ve olumlu bir kurs süreci oldu,sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabilir duruma geldim,bana çok faydası oldu aynı zamanda hocamız tarafından takıldığım konularda anında destek geldi ve sürekli özel olarak ilgilendi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

sevda-yucel.png
Sevda Yücel
Mimar
07.04.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

AutoCAD eğitimi için Vektörel Bilişimi Tercih ettim,okulda ismini sıklıkla duyduğum için özellikle arkadaşlarım tavsiye etti.Eğitim süreci boyunca takıldığım konular olduğunda hocamız anında müdahale ediyor,gelemediğiniz zamanlarda ücretsiz özel ders ayarlanıyor.Özellikle önemli bir konuya değinmek isterim,hocamız derse girip anlatıp çıkmasından ziyade hocamız özel olarak bütün öğrenciler ile ilgileniyor,kesinlikle öğrenmeden çıkışınız yok,aynı zamanda sevmediğim konulara birden ilgim daha çok arttı ve özellikle hocamız yoğun olarak ödevler verdi gerçekten sıkı bir takip var,Hocamızdan çok memnun kaldım,aslında mesleğe başladıktan sonra katkısını daha çok görüyorsunuz bambaşka bir sistemleri var.Kesinlikle Revit , 3Ds Max eğitimlerine de dahil olacağım,iyi ki geldim.Herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler.

sefa-coskun.png
Sefa Coşkun
Makine Mühendisi
03.04.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

AutoCAD Eğitimi benim için çok verimli geçti,gerçekten tam anlamıyla öğrencilerin isteklerini karşılıyor Vektörel Bilişim farklı bir sistem ile daha kaliteli hizmet veriyor,gelemediğiniz zamanlar olursa hemen kurs tarafından aranıyorsunuz ve gerekirse ücretsiz takviye ders ayarlanıyor aynı zamanda eğer başarısız olursanız ikinci dersi ücretsiz alma hakkına sahipsiniz,takıldığınız konularda anında müdahale ediyor hocamız ve destek oluyor ,meslek hayatınıza kadar nasıl bir strateji izlemeniz gerektiği konusunda bile tam destek var gerçekten çok memnun kaldım özellikle derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı bu durumda eğitimi tamamlasak dahi her zaman videolar bende kalacak.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Meslek Hayatım boyunca da sizi unutmayacağım.

zuhal-kutlu.png
Zuhal Kutlu
27.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitim iyi ilerliyor müfredat ve dersin işlenişinden memnunum

neslihan-kizilkaya.png
Neslihan Kızılkaya
Jeofizik Mühendisi
25.03.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

AutoCAD Eğitimi benim için çok önemli,çünkü emeğimin boşa gitmesini asla istemem buna istinaden çok araştırma yaptım,birçok kursun tanıtım dersine katıldım,ancak bana hitap etmedi çok ucuza da yada hemen hemen aynı fiyat üzerinden kurslarda vardı emin olun iyi bir gözlemci olarak kesinlikle Vektörel Bilişim emeğinizin karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz aynı zamanda burada hoca önemli bir rol oynuyor ,diğer kurslarda sadece bilgi birikimi olduğu gibi aktarılıyor fakat burada bilgi birikimi Doğru ve öğrenciye göre özel ilgi ve alaka ile aktarılıyor,yani iş sektörüne kadar neler yapmanız gerektiği,nasıl bir yol izlemeniz gerektiği,hocanın enerjisi ve İdarenin ilgisi yerinde kesinlikle iyi ki geldim,çünkü burada farklı ,bambaşka bir sistem uygulanıyor.Derslerin Video ile kayıt altına alınıyor olması da ayrıca tercih etmemde etken ve ikinci ders ücretsiz :) gelemediğim zamanlarda hoca arıyor ve izin gününde dahi benim sırf konuları kaçırmamam için takviye ders ayarlanıyor.Kesinlikle çevremde herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim :) Meslek Hayatım Boyunca da aklımda olacaksınız.

serhat-yolcu.png
Serhat Yolcu
18.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Gayet disiplinli ve eğitimlerde de özenli bir kurum. Başarılarınızın devamını diliyorum

furkan-cerci.png
Furkan Çerci
Öğrenci
17.03.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Ankara'da Bilişim alanında 3Ds Max Kursunu en ince ayrıntısına kadar araştırdım,fiyat olarak değerlendirirseniz çok ucuza da kurslar var ancak eğitimin kalitesi benim için çok önemli yani gerçekten öğrenip ayrılmak :) Tercih etmemde en büyük etkenlerden biri derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması ve ikinci dersi ücretsiz alacak olmam ,tamamen öğrenci odaklı ve çok kaliteli bir eğitim süreci oldu.Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

taha-altay.png
Taha Altay
Öğrenci
13.03.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Sıfırdan başladığım eğitimde son derece ilerleme kaydettim.Eğitimlere başlamadan önce kaygılarım vardı,ancak kaygılarım tanıtım dersinden sonra son buldu,hocanın enerjisi yüksek oldukça konulara hakim ve profesyonel bir kurs.Emeği geçen herkese Teşekkürler ,iyi ki geldim ve çevremde herkese tavsiye edeceğim.

taner-tezcan.png
Taner Tezcan
12.03.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursta aldığım eğitim iş yerinde de yardımcım oldu eksik kaldığım noktalarda eğitmenim ve kurum çok destek oldu.

emre-davut.png
Emre Davut
Mimar
11.03.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Autocad eğitimi için arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Vektörel Bilişim'e gittim ve devamında 3Ds Max Eğitimlerine de dahil oldum.Derslerde konular işlenirken takıldığınız konularda anında müdahale ediyor hocamız ve gerekirse ücretsiz ders ayarlıyor,aynı zamanda gelemediğiniz zamanlarda da video ile takip edebiliyorsunuz dersleri böylece hiç bir konuyu kaçırmayıp tüm konulara hakim oluyorsunuz,zaten konular da yeterli düzeyde başarı gösterilmezse ikinci dersi ücretsiz alma hakkınız var.Başarılı olmadan yani öğrenmeden çıkışınız kesinlikle yok.Sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum,Vektörel Bilişim sayesinde oldukça kendimi geliştirdim ve Revit Programı içinde kesinlikle tercihim Vektörel Bilişim olacak.Emeği geçen herkese ayrıca minnettarım,bende çevremde herkese tavsiye edeceğim,tamamen öğrenci odaklı ve profesyonel bir kurs.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

esra-karaoz.png
Esra Karaöz
11.03.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Verilen eğitimden gayet memnun kaldım tereddütlerinizi bir kenara koyun müfredat ve öğrenme olarak gayet yeterli bir eğitim aldım

elif-kayaduvar.png
Elif Kayaduvar
10.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Beklentilerimi en başından sonuna kadar karşıladı. videolarla kayıtlar almaları çok iyi bi artı oluyor.

yasemin-yildirim1.png
Yasemin Yıldırım
09.03.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitmenin ilgi alakası ve güler yüzünden çok memnun kaldım. Çok detaylarla donatılmış bir eğitim süreci geçirdik. Kurs çalışanları eğitimin her anında bizimle ilgilendiler. Teşekkürler Vektörel ailesi

nurdan-celik1.png
Nurdan Çelik
08.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Hocamızın güzel anlatımı ve küçük detaylar için bile vakit ayırması bu eğitimi daha kaliteli hale getirdi. Ben aldığım eğitimden çok memnunum

mert-ustun.png
Mert Üstün
3D Modelleme Uzmanı
06.03.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Mesleki Anlamda düşündüğüm için öncelikle AutoCAD Eğitimini araştırdım,çok önemli bir program olduğu için her alanda iş kapısı açabiliyor,bence herkesin öğrenmesi gereken bir program sadece Autocad eğitimi için Vektörel Bilişim'in ziyaretine gittim ancak 3Ds Max Eğitimine de dahil oldum çünkü böyle bir kurs bulmuşken kendimi her alanda geliştirmek isterim.Vektörel Bilişim Tamamen Öğrenci odaklı.Öğrenmeden kesinlikle çıkışınız yok,ikinci ders zaten ücretsiz aynı zamanda dersler video ile kayıt altında,sınıf ortamı ve sınıfların rahatlığı,bilgisayarları en ince ayrıntısına kadar kusursuz.Herkese özellikle tavsiye edeceğim.Teşekkürler.

unsal-satar.png
Ünsal Satar
06.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitmenlerden idari yapıya kadar herkes her konuda üzerine düşeni yapıyor ciddi manada öğrencilerine çok değer verip onları itinayla geleceğe hazırlayan bir eğitim merkezi.

ismail-dalgin.png
İsmail Dalgın
05.03.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kurs beklentilerimi karşıladı bilgilerimin üzerine ekledim ilk başta bi çekincem olsa da sonrasında ne kadar doğru bir tercih yaptığımı eğitimin kalitesiyle fark ettim.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top