İletişim
0312
232 60 65
sumeyra.png
Sümeyra Akar
Mühendis
11.07.2019

Yazılım alanı hem zor hemde emek isteyen bir süreç bu yüzden 6 aylık bir maratonun sonucunda kendimi eski durumumda daha ileriye taşımak benim için önemliydi bu yüzden kurum araştırması ve öğretmen araştırması sonucunda Vektörel Bilişime karar verdim. Eğer ileri de bir Hepsiburada.com gibi site yapmak,yazılım uzmanı olmak istiyorsanız tavsiye ederim.

nisa.png
Nisa Akın
Bilgisayar Programcılığı
10.07.2019

Bu eğitimi almadan önce hayalim sistem ve ağ uzmanı olarak bir kuruluşun network ağ sistemini kurabilmekti. Şimdi onun temelini attım ilerisi için uğraşıyorum herkese tavsiye ederim.

emre-ayaz.png
Emre Ayaz
09.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Çok verimli ve eğlenceli bir eğitim aldım. Dersi veren eğitmenimden ve kurumdan cok memnunum . Eğitimin başında olmamıza rağmen herşey yolunda hem kaliteli hem de eğlenceli. Teşekkürler.

sultan-acar2.png
Sultan Acar
İç mimar / Öğrenci
08.07.2019
3Ds Max Kursu için diyor ki :

Bu kursa cok büyük beklentiler içinde ve heyecanla başladım.Gerçekten büyük bir memnuniyet ile bitiriyorum.Gerek hocam gerek idaredeki hocalarım çok ilgililerdi.Vektörel bilişim hayallerimi gerçekleştirme adına attığım ilk adımdı. Teşekkürler

hasancan.png
Hasan Ali Zaman
Bilgisayar Programcısı
08.07.2019

Bölüm öğrencisi olduğum için kendimi daha fazla geliştirmek istedim,masaüstü ve web tabanlı Java otomasyonları geliştirmek adına eğitim hocaları ile beraber çok daha fazla işime yaradı. HTML 5, CSS3, JavaScript JQuery gibi teknolojileri kullanarak daha fazla ilerisine gittim. Tavsiye ederim 6 aylık eğitimin sonunu şimdiden görebiliyorum.

tugrul-gok.png
Tuğrul Gök
06.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Gerek idari yapısı gerekse konusunda uzman personeliyle harcanan vaktin zamanın karşılığını veren bir eğitim kurumu. Teşekkürler vektörel bilişim.

alican.png
Alican Uzun
Mühendis
05.07.2019

Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Kendi alanım dışında yazılıma meraklıydım dolayısıyla hocaların anlatımı benim için önemliydi. Hocalar en az 15 yıllık tecrübeye sahipmiş bu en büyük avantajım oldu. Ve her şeyi sıfırdan aldım. Memnunum. Farklı eğitimleride düşünüyorum.

maksude-ozturk2.png
Maksude Öztürk
Makine Mühendisi
05.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kursun ilerleyişi ve başlangıctaki beklentimizin kat kat fazlasını karsıladı. Gerek öğretmen gerek idari yapı bakımından bizlere yeterli eğitimin aktarıldığına inanıyorum. Teşekkür ediyorum

mustafa.png
Mustafa Keleş
Bilgisayar Öğretmenliği
04.07.2019

.Net yazılıma bölüm gereği çok fazla ilgim vardı baya bir piyasa araştırması sonucunda burayı tercih ettim. 6 aylık eğitimimi uygulama yaparak yani program yazarak ki c# dilinden başladım şuan web tabanlı bir yazılım için ilk adımı attım.

baturay.png
Baturay Atlı
İç Mimar
03.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

3Ds Max eğitimi alıyorum. Her mimarın öğrenmesi gereken bir program. Dolayısıyla kurumdan tutunda eğitmene kadar dikkat edilmesi gereken durum. Ben memnunum 2.eğitimi alıyorum.

cagri-gorur.png
Çağrı Görür
Öğrenci
02.07.2019

Herkes için anlaşılabilir yeterlilikte eğitim aldığımızı düşünüyorum. Bu nedenle kurstan gayet memnunum.

muhammed-emin-babayigit.png
Muhammed Emin Babayiğit
01.07.2019

Kursun sonuna yaklaştıkça istediğim sonuca ulaştığımı görmek mutlu ediyor ve gelecekle ilgili umut veriyor. Gerçekten kaliteli bir kurs

sultan-acar1.png
Sultan Acar
01.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Bu kursa çok büyük beklentiler içinde ve heyecanla başladım . Gerçekten büyük bir memnuniyetle bitiriyorum. Gerek hocam gerekse idareki hocalarım cok ilgililerdi. Vektörel bilişim hayallerimi gerçekleştirme adına attığım ilk adımdı. Teşekkürler

soner.png
Soner Babayiğit
İç mimar
01.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Benim için iki ekrandan fazla çalışmak ve yapmış olduğum çalışmalar için perspektif açı almak çok önemli. Bunu bu eğitimde tamamladım hatta temelim olduğu için uygulamalar ile pekiştirdim. Sürekli ders tekrarları da en çok işime yarayan konu oldu.

maksude-ozturk1.png
Maksude Öztürk
29.06.2019

Kursun ilerleyişi ve başlangıçtaki beklentimizin kat kat fazlasının karşılandığına gerek eğitmen gerek idari yapı bakımından bizlere yeterli eğitimin aktarıldığına inanıyor, teşekkür ediyorum.

derya-karagoz-boyaci.png
Derya Karagöz Boyacı
Elektrik mühendisi
28.06.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Ben şimdiye kadar tüm programları hiç kullanmamış olmama rağmen ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. Şemsettin beye ve Öğretmenım Murat beye çok teşekkür ediyorum . Gayet verimli bir zaman dilimiydi.Teşekkür ederim

berkay-yesilyurt.png
Berkay Yeşilyurt
28.06.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Amacım 3D Max'e yönelmek olduğu için öncelik olarak Revit programını almak olduğunu düşündüm. Doğru karar vermişim. Revit programında parametrik çalışmayı da öğrendim,birden fazla ekranda çalışmayı öğrendim. Ve hocalarının ders içerisinde uygulamalı eğitim vermesi en büyük avantajım oldu.

oznur-ozsoz.png
Öznur Özsöz
Mimar Öğrencisi
26.06.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Öğrenciler ile birebir ilgilenme konusunda çok başarılı . Tekrarlarımı çok kolay yapıyorum . Kendimi geliştireceğimi düşünüyorum.

bekir-vural1.png
Bekir Vural
Öğrenci
26.06.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kurs sürecinde geçirdiğim zaman keyifli ve öğreticiydi. Kurs öğretmenimin ilgi ve alakası gayet yeterliydi.Önümüzdeki dönemde tekrar başka kurslara gelmeyi isterim.

muhammet-emin-babayigit.png
Muhammet Emin Babayiğit
Öğrenci
24.06.2019

Kursun sonuna yaklaştıkça istediğim sonuca ulaştığımı görmek mutlu ediyor ve gelecekle ilgili umut veriyor. Gerçekten kaliteli bir kurs.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top