İletişim
0312
232 60 65
nisanur-tabban.png
Nisanur Tabban
27.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Başarılı ve eğlenceli bir eğitim süreci geçirdim. Gerek eğitmen gerek danışmanlar cok ilgililer. Bence ankarada gözü kapalı gidilebilecek en iyi eğitim kurumu.

arif-uygarli.png
Arif Uygarlı
Öğretmen
26.07.2019
İleri Excel Kursu için diyor ki :

Kendimde excel konusunda oldukça başarısız buluyorum. Sunum hazırlama,rapor yapma gibi konularda eksiktim ve özel ders istedim Hocamın anlatımıyla da 15 saate bütün exceli çözmüş oldum. Teşekkür ederim.

samet-ferit-ozgen.png
Samet Ferit Özgen
25.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimde aldığım Autocad eğitiminden çok memnun kaldım.Bir çok kursla görüşüp tanıtım derslerine katıldım ama en cok burası içime sindi. Bunda en büyük pay hocamızın. Harika, anlaşılır ve gerekli olan her bilgiye onun sayensinde ulaştık. Arkadaslarıma tavsiye edebileceğim ankarada tek kurs.

melek-sahin.png
Melek Şahin
Öğrenci
25.07.2019

Amacım network kurulumu yapmak olduğu için bu temel eğitimimin sağlam olması lazımdı. Hocamın eğitimi,anlatımı oldukça başarılıydı. Bence bu konuda eğitmen çok önemli. Şanslıydım

sezer-urtanur.png
Sezer Urtanur
Öğrenci
24.07.2019

Her türdeki network uygulamalarının temelini oluşturarak gömülü ve mobil uygulamalar yapmaktı hedefim şimdi bunun yarısındayım. Bu konu da destek olan hocalarım ve eğitim kurumuna teşekkür ederim.

funda-bayburtlu.png
Funda Bayburtlu
Öğrenci
24.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Autocad ve 3D Mimari kursu aldım. Güzel bir yol kattettiğimi düşünüyorum .Kayıt olmaya gittiğiniz andan kurs bitimine kadar geçen sürede samimiyet ile hem eğlenip hem öğrendiğiniz bir ortam mevcut. Eğer bir eğitim alınacak ise tek adres vektörel bilişim olmalı .

zeynep-beyaz.png
Zeynep Beyaz
22.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

3 aylık 3Ds max kursunu bitirdim. Güzel bir yol kattettiğimi düşünüyorum . Kayıt olmaya gittiğiniz andan kurs bitimine kadar geçen sürede samimiyet ile hem eğlenip hem öğrendiğiniz bir ortam mevcut. Eğer bir eğitim alınacak ise tek adres vektörel bilişim olmalı .

duygu.png
Duygu Aşkın
Programcı
22.07.2019

Bu eğitimi tamamladığımda sistem ve ağ uzmanı olarak bir kuruluşun network ağ sistemini kurabilirim diye başladım ve şu an hepsini yapabilme durumuna geldim.Önemli olan eğitmenlerin nasıl eğitim verdiği anlaşılır olması çok önemliydi. Bu konuda çok şanslıydım. Tavsiye ederim.

hasancan1.png
Hasancan Sezer
Bilgisayar Öğretmeni
21.07.2019

Eğer geleceğiniz için yazılımcı olmak istiyorsanız. Temelinizin iyi olması lazım. Dolayısıyla hocanın anlatımı iyi olmalı. O yüzden kurumdan tutun da eğitimlerin hepsinin iyi olması lazım

suleyman.png
Süleyman Kurt
Bilgisayar Programcısı
20.07.2019

Projelerinizi masaüstü, web ve Mobil platformuna taşımak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ben memnun kaldım. Ders tekrarları ve sınıf ortamı oldukça iyi

fedai-akin.png
Fedai Akın
20.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kurs sürecinde geçirdiğim zaman keyifli ve öğreticiydi,autocad programına olan ilgim arttı ve gerçekten meslek hayatım boyunca da herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edecek ve Vektörel Bilişimi unutmayacağım,hocamızın ilgi ve alakası gayet yeterliydi,bazen çok yoğun okul ödevlerim olduğu için gelemiyordum hoca beni arayıp hemen bir sonra ki gün erkenden ders ayarladı ve özel olarak ilgilendi üstelik konuları kaçırırım kaygısı olmadı çünkü video ile kayıt altına alındığı için dersler içim çok rahattı böyle bir kaygınız asla olmayacak tamamen öğrenci odaklı eğer ders sonu yapılan sınavda başarılı olamazsanız ikinci ders ücretsiz çok uygun fiyata sıfırdan başladığım kursta kendimi çok geliştirdim.Başka programlara da gelmek isterim.Teşekkürler

selim.png
Selim Güngören
Öğretim Görevlisi
19.07.2019
İleri Excel Kursu için diyor ki :

Excel günümüzün her işinde gerekli olan bir program. Özellikle araştırma görevlisi iseniz. O yüzden bire bir eğitimi tercih ettim. 10 saatlik eğitim ile başladım şu an çok daha ileri seviyedeyim. Hocaların ilgisi oldukça iyi. Teşekkürler

osman-eren.png
Osman Eren
19.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Hocanın enerjisi gerçekten çok iyiydi,aynı zamanda güzel karşılandım,3Ds Max için geldiğim kursa Revit eğitimine de katılacağım,böyle kaliteli bir kurs ve hoca bulmuşken değerlendirmek isterim.Tamamen Öğrenci odaklı ve öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs.İyi ki Vektörel Bilişime geldim.Emeği geçen herkese teşekkürler.

ali-eren-yavuz.png
Ali Eren Yavuz
17.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Kurs eğlenceli ve verimli geçti.Hocamız hepimizle tek tek ilgilendi. Araştıranlara hep tavsiye ediyorum

nurhak.png
Nurhak Akdeniz
Programcı
16.07.2019

İleride Hepsiburada.com gibi siteler geliştirmek isteyenler için temel her zaman sağlam olmalı. C# temeli ile başlayan eğitime Web Service ile son vuruşumu yapmış bulunmaktayım. 6 aylık eğitimim hem zor hem zevkli hem de öğretici geçti. Herkese hayalleri bir yazılım uzmanı olmak ise tavsiye ederim.

selami-yalcin.png
Selami Yalçın
Mimar
14.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Çok verimli bir 2 ay gecirdik. Özellikle eğitmenimize ve idareye teşekkür ederim. Autocad denildiğinde akla gelen ilk isim vektörel bilişim olmalı . Emeğinize sonsuz saygılar .

tugce.png
Tuğçe Yıldırım
Endüstri Mühendisi
13.07.2019

Ne kadar bölüm dışı öğrencisi olsam da yazılım üzerine yönlenmek benim için çok zor ve keyif verici bir durum. Bu konuda hocalar ve kurum çok önemli. Destek sağlaması gerekiyor. Akabinde eğitim müfredatı da çok önemli. Bu yüzden Vektörel Bilişim bana çok destek sağlıyor.

hande-hotoglu.png
Hande Hotoğlu
İnsaat Mühendisi
13.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

3Ds Max kursu için çok keyifli bir 3 ay geçirdim. Ankaradaki kurslar arasında deneyimli temeli sağlam ve kaliteli öğretim ve elemanlarına sahip güzel bir kurs. Arkadaslarıma ve cevreme tavsiye edeceğim.Teşekkür ederim

ugur-canpolat.png
Uğur Canpolat
Mimar
12.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kursun yarısında olmamıza rağmen autocad kursunda geliştiğimi düşünüyorum. Su ana kadar ilgi ve alakadan cok memnun kaldım başka bir program düşünürsem ilk tercihim vektorel bilisim olacak .

gamze.png
Gamze Yalçın
Öğretmen
12.07.2019

Hayalim network sistem yapmak olduğundan bu alan benim için önemliydi kendimi geliştirmek için bu fırsatı kaçırmadım. Hocalarından tutun eğitim içeriği benim için çok idealdı. Tavsiye ederim.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top