İletişim
0312
232 60 65
ayse-celikkan.png
Ayşe Çelikkan
Bilgisayar Mühendisi
16.08.2019

Beklediğimden daha iyi bir eğitim ve eğitmenle karşılaştım. Daha temel konular anlatılır,iş hayatı için verimli olur mu diye düşüncelerim vardı. Fakat kesinlikle temel eğitimden başlayarak üst seviyeye çıkan bir eğitim.

emre-kerimoglu.png
Emre Kerimoğlu
İç mekan tasarım
15.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Uzun araştırmalar sonucunda en iyi kararı verdiğimi düşünüyorum.Gerek eğitmenler gerekse yönetim kısmı samimi ve birebir ilgili. Başarılarının devamını diliyorum.

melis-can-yuksel.png
Melis Can Yüksel
Öğrenci
15.08.2019

Uluslararası düzeyde eğitim almak istediğim için bu alanda kendimi geliştirmek istiyordum. Hoca tecrübesi benim için çok önemli ve tam da yerini bulmuşum. Uygulamalar üzerine geçen bol verimli bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.

naz-bakir.png
Naz Bakır
Öğrenci
09.08.2019

İleride projelerinizi masaüstü platforma taşımak istiyorsanız ya da android olarak tasarlamak istiyorsanız eğitimizin iyi olması gerekir. Bu konuda Java&Android doğru bir tercih. Özellikle de Vektörel Bilişimde :)

hasan-karaoglan.png
Hasan Karaoğlan
Öğrenci
09.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Ankarada uzun araştırmalar yapmanıza gerek yok.Eğitim denince akla gelen ilk yer burası olmalı. 3 ay aldığım eğitimimde hem öğrendim hem eğlendim , tecrübeler kazandım. Eğitmeninden kayıt görevlilerine kadar herkez cok ilgili . Herkese teşekkür ederim.

unzile-keles.png
Ünzile Keleş
Programcı
08.08.2019

4 yıl okuduktan sonra her şey tamam demiştim ama değilmiş: Burada tamamladım eksiklerimi. Hocalarıma ayrı teşekkür ederim.

esma-saime-unal.png
Esma Saime Ünal
Mimar / Öğrenci
07.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Ankaradaki kurslar arasında deneyimli temeli sağlam ve kaliteli öğretim ve elemanlarına sahip güzel bir kurstur.Cok verimli bir eğitim aldım .Herkese tavsiye edeceğim.

burcu-cemek.png
Burcu Çemek
Cevre Mühendisi
06.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Eğitmenimizden ve aldığım eğitimden memnun kaldım,Başından sonuna kadar hem öğrenip hem eğlendiğim bir kurs süreci geçirdim.Verilen emek için teşekkür ederim.

cagri-kilic.png
Çağrı Kılıç
İç Mimar
05.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Eğitmen konusunda çok bilgili ve uzmandı. Kurs ve eğitmen gayet disiplinli çalışıyor. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Cevremdeki tüm mimar arkadaslarıma önerebileceğim tek yer hersey icin teşekkürler.

sude-colak.png
Sude Çolak
Öğrenci
05.08.2019

Amacım sistem alanında kendimi geliştirmek olduğu için bu kurs merkezini seçtim. Hem yetkili eğitim merkezi hemde sınav merkezi olduğu için benim için doğru tercih oldu.

ali-meraki.png
Ali Meraki
İnsaat Mühendisi
04.08.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Ankarada cok kurs aradım ama en cok önerilen yer burası oldu. Eğitmenden ve kurum yönetiminden cok memnun kaldım.Dersler kayıt altına alınıyordu eğitim bitti ama hala videolarımı izleyebiliyorum.Herkeze tavsiye edeceğim teşekkürler.

nurhak-ak.png
Nurhak Ak
Öğrenci
03.08.2019

Yazılım alanında kendini geliştirmek isteyen buraya diyebileceğim bir grup vardı. Cidden çok teşekkür ederim.

kadir-yeniaras.png
Kadir Yeniaras
Mühendis
02.08.2019

İleride Network Danışmanlığı yapmak için güzel bir adım oldu benim için daha ilerisini de düşünüyorum. Eğitimden memnun kaldım.

asli-gulsah-babur.png
Aslı Gülşah Babür
01.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

3ds Max kursunda gördüğüm ilgi ve eğitimden çok memnun kaldım. Hem eğlenip hem öğrendiğiniz bir ortam mevcut. Eğer bir eğitim alınacak ise tek adres vektörel bilişim olmalı.

dilara-celik.png
Dilara Çelik
Öğrenci
01.08.2019
MSSQL Server Kursu için diyor ki :

Üniversite programcılık öğrencisi olduğum için yazılım alanına oldukça büyük ilgim var. Dolayısıyla bu alanda kendimi sürekli geliştirmek istiyorum.Bu kurumda bu alanda işinin ehli olduğundan seçtim. Daha önce devam eden grupların dersine girmiştim. Şimdi eğitimi bitirdim ve yapmış olduğum projeler ile işimin başındayım. Destek olan herkese teşekkür ederim.

mustafa-sagiroglu.png
Mustafa Sağıroğlu
Bilgisayar Programcısı
31.07.2019

Hem kendi alanım hemde ilgi alanım olduğu için severek geldim. Hocaların ilgisi ve dersi anlatımı oldukça iyiydi. Böyle bir eğitim merkezinden eğitim aldığım için oldukça mutluyum ve çok teşekkür ederim.

deniz-akar.png
Deniz Akar
Memur
30.07.2019

Devlet dairesinde sistem görevlisi olduğum için bu alanda uzmanlaşmak var olan durumumu daha ileri götürmek amacıyla ve yöneticilerin istediği güncel müfredat olduğu için bu kurumu tercih ettim. Hocasının anlatımından tutun da eğitim videoları çok netti. Teşekkür ederim.

zuhal-varli.png
Zuhal Varlı
Öğrenci
29.07.2019

Öğrenciler arasında bir durum vardır. Anlamadığın noktayı soramama,çekinme gibi.Bu eğitimde kimse onu yapmadı ki eğitmende buna izin vermedi herkes takıldığı her şeyi rahatlıkla sorabildi. Eğitmen ve öğrenci arasında çok güzel bağ oluşturdu.

ersel-bacak.png
Ersel Bacak
İç mimar / Öğrenci
29.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Beklentilerimin üzerinde bir kurs süreci geçiriyorum.Hocamızın bilgisi ileri düzeyde ve sınıfın bilgi düzeyine göre eğitim veriyor.Diğer alacağım mimari eğitimler icin tek adresim vektörel bilişim olacaktır.

ali-kaya.png
Ali Kaya
Araştırma Görevlisi
27.07.2019

Bu yorumum tam da içimden geçenler. Hocanın anlatımından tutunda ders işleyişine kadar her şey net ,açıklayıcı ve zevkli. Teşekkürler.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top