İletişim
0312
232 60 65
onur-kaya.png
Onur Kaya
Mühendis
28.08.2019

Bilgisayar Mühendisi olduğum için alan tam benlik :) Hocamın anlatımından ve ders işleyişinden oldukça memnunum. Sadece sınıfa klima koysalar çok iyi olacak :)

gizem-hotoglu.png
Gizem Hotoğlu
Cevre Mühendisi
27.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kurs çok verimli geçti. Umduğumdan fazlasını buldum. Ders ve hocadan oldukça memnun kaldım. Eğitimin kalitesi yüksekti, okulda öğrendiğimden çok daha fazlasını öğrendim. Teşekkürler. Gizem AKKÖSE / Mimarlık Öğrencisi

onal-soylu.png
Önal Soylu
Memur
27.08.2019

Bilgi işlemde çalışıyorum. Dolayısıyla bu alanda ilerlemek istiyorum. Hocayı ve kurumu çok araştırdım. Oldukça memnunum. Teşekkür ederim.

rustem-aliyev.png
Rüstem Aliyev
Mimar
26.08.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Uzun araştırmalar , değerlendirmeler sonucunda karar verdim ve iyiki burayı tercih etmişim . ,Konular müfredata uygun olarak işleniyor yani burada gerçekten öğreniyorsunuz. .Özellikle Video ile kayıt altına alınması ve gelmediğimiz zamanlarda takviye derslerin ayarlanması,hocanın ve idarecilerin öğrencilere olan ilgisi çok güzel.Teşekkürler.

sumeyye-aydogan.png
Sümeyye Aydoğan
Programcı
26.08.2019

Alan öğrencisi olduğum için .Net alanında kendimi geliştirmek istemiştim ve iyi ki de bu alanı seçtim. Hocama ve kuruma teşekkürü borç bilirim :)

esma-akgulle.png
Esma Akgülle
İnşaat Mühendisi
24.08.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Eğitmenimizden son derece memnunum.Kursumuz ve eğitmen hakkındaki fikirlerimi ve menunuiyetimi her fırsatta dile getiriyorum. Eğitmenimize ve kursumuza teşekkür ediyorum.

nese-soylu.png
Neşe Soylu
İstatistikçi
24.08.2019

Alan gereği almış olduğum uygulamalı dersler ile ilgilimi çekti yazılım alanı. Şimdi hocamın da birikmişi ile ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Teşşekürler.

gizem-sultan-erdivan.png
Gizem Sultan Erdivan
İnsaat Mühendisi
23.08.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Uzun araştırmalar sonucu revit için en iyi eğitmeni ve kurumu bulduğumu düşünüyorum.Bu kadar kısa zamanda öğrenirmiyim diye tereddutlerim olmadı değil ama 50 saatten fazlasını aldım.Gerek eğitmenimizin ilgi alakası gerek aldığım ek etütlerle.Piyasaya hakim bir eğitmenden eğitim almak beni 1-0 öne taşıdı diyebilirim. Herkese öneririm ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

medine-zaman.png
Medine Zaman
Öğrenci
23.08.2019

Bilgisayar Müh. öğrencisi olduğum için bu kendimi PostgreSQL konusunda bilgilerimin daha çok ilerlemesini istediğim için seçtim . Hocama çok teşekkür ederim birikimi ile beni olmak istediğimden daha çok yere getirdi. :)

dogu-kubilay-aka.png
Doğu Kubilay Aka
Mimar -
22.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Aldığım 3ds max kursundan çok memnun kaldım.Burda eğitmenimizin emeği çok büyük . Bana kattığı deneyimleri ve tecrübesi ile iş hayatımda cok daha ileriye gidebileceğimi düşünüyorum artık. Herkese tavsiye ediyorum.Verilen paranın zamanın ve emeğin karşılığını kat kat alabileceğiniz bir kurum.

sumeyye-yol.png
Sümeyye Yol
Öğrenci
22.08.2019

Çok tereddütlü yaklaşmıştım ama şu an iyi ki dediğim bir eğitim alıyorum. Hocama ve kuruma çok teşekkür ederim

sude-baran.png
Sude Baran
Öğrenci
21.08.2019

Mühendis biri olarak almış olduğum eğitimler beni yazılım eğitimine yönlendirdi. İyi ki katılmışım dediğim bir eğitim çok verimli geçiyor. Hocama ve kuruma teşekkür ederim

mukremin-karsli.png
Mükremin Karslı
Öğrenci
21.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Aldığım revit eğitiminden çok memnun kaldım. Çok disiplinli ve sıkı bir gözlem var,günlük olarak dersler planlanıyor,gelemediğiniz zamanlarda hemen aranıyorsunuz video ile dersleri takip ettiğim için asla konuyu kaçırmıyorum.Eğitmeninden yönetime kadar herkes ilgileniyor.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

zuleyha-kocak.png
Züleyha Koçak
Öğrenci
20.08.2019

Sınıf ortamı oldukça iyi . Birde hocam çok verimli anlatıyor. Ders işleyişi çok canlı :)

hakan-dinc.png
Hakan Dinç
Mimari Restorasyon
19.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Aldığım eğitim gerçekten kaliteliydi eğitmenler olsun gerekse çalışanlar olsun gerçekten samimi ve güleryüzlüler. Derslerin kayıt altına alınması ders tekrarı yapılması benim için çok verimli oldu . Eğitim alacak herkese tavsiye ediyorum.

cagri-kaya.png
Çağrı Kaya
Öğrenci
19.08.2019

Hocamızın anlatımı ve labaratuvar ortamı da oldukça iyiydi. Ben eğitim aldığım için memnunum.

zeki-ozkeser.png
Zeki Özkeser
Mühendis
18.08.2019

Hocanın anlatımı ve ders işleyişi mükemmel. Daha önceden kayıt olmadığım için pişmanım.Teşekkür ederim

gonca-guler.png
Gonca Güler
17.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,hocanın dersleri sevdirmesi çok etkili oldu,gayet verimli bir eğitim süreci,Autocad için geldiğim kursta revit eğitimide aldım. Kendimi her alanda geliştirmek isterim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

adem-capan.png
Adem Çapan
Öğrenci
17.08.2019

Eğitmenimiz gerçekten çok bilgili ve öğrencilere karşı gayet ilgili eğitimden son derece memnunum

leyla-gok-erdihan.png
Leyla Gök Erdihan
16.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Aldığım eğitimden oldukça memnun kaldım ve öğrenmek istediğim bilgileri fazlasıyla öğrenmemde yardımcı oldular.Beklentilerimi fazlasıyla karşıladılar.Teşekkür ediyorum..

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top