İletişim
0312
232 60 65
Dikkat Çekmek!
06.10.2015
Dikkat Çekmek!
Grafik Tasarımın en büyük işlevi budur. Bir tasarımı oluştururken çok güzel oldu dan ziyade ne kadar dikkat çekici bir tasarım olduğu önemlidir. Tasarımlarınız ayrıca sizin reklamınızdır. Her tasarımda imzanız çok belirgin olabilir dünyada birçok Grafik tasarımcıda olduğu gibi belirgin kullanılan özellikleri dışına çıkarak çarpıcı ve dikkat çekici tasarımlar oluşturabilmek önemli dir.
 
Farklılık ve farklılaştırma yaratmak grafik tasarımın güncel programları ile sağlanabilir. Öncelikle sektöre yönelmek araştırma yapmak olmalı işimiz daha sonra tasarımlarımızı güncel hayata uygun ve farkımızı da ortaya koyarak tasarlamalıyız.
 
Dünya da ünlü olan yazarlardan Seth Godin  “Başarı anahtarının göze çarpmak için farklı bir yol bulmak” olduğu söylemiştir. Büyük Mor İnek adlı kitabının kapağında  “Stop trying to be perfect and start being remarkable!” (Mükemmel olmayı bırak, çarpıcı olmaya bak!) diyor. Burada anlamamız gereken olay, yaratıcı olmak ve bunu gerçekleştirirken de kendi tasarımlarımızın özgün ve çarpıcı özelliklere sahip olmasına dikkat edilmesi gerektiğidir.
 
Sizde eğer , tasarım yoluna gönüllü iseniz iyi bir başlangıçla bu işin üstesinden gelebilir, tasarımlarınız için iyi bir yol izleyebilirsiniz.
 
 
 
 
Voyager 2, Yıldızlararası Uzaydan Dünya'ya Mesajlar Yolluyor

Voyager-2, Yıldızlararası mesafeye ulaşmaya cüret eden ikinci araç oldu. Avustralya'da konuşlanmış bir ekip ise, aracın yaptığı uzak mesafe aramalarını dinlemeye başladı.

Bilgisayarı Olan Herkesin Microsoft'u Hackleyebileceği Bir Açık Kapatıldı

Microsoft Outlook, Microsoft Market ve Microsoft Sway hesaplarının tamamını tehdit eden bir açık kapatıldı.

Microsoft'dan İyi Haber! Visual Studio 2019 Geliyor

Microsoft’un başarılı geliştirici aracı Visual Studio, 2019 versiyonu ile yeniden geliyor.

Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Programcılık Sertifikası Alacakların Dikkatine

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar. Bu sınava girecek kişiler lise mezunu olmak zorundadır.

Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

Dikkat Çekmek! 06.10.2015
Dikkat Çekmek!

Grafik Tasarımcı yaratıcı olmalı,güçlü tasarımlar oluşturmalı,güncel hayatı takip ederek sektörel bilgiye sahip olmalı ve en önemlisi tasarımları dikkat çekmeli...

Android Yazılım Kursu

Android Yazılım Uzmanlığı eğitimimiz 6 Ekim tarihinde başlayacaktır. Ücretsiz tanıtım seminerimiz 19 Eylül 2015 tarihinde saat:16:00 'da gerçekleşecektir.

Web Tasarım Kursu Ankara

Web Tasarım Kursu Ankara içerisinde Web Tasarım Araçlarından HTML, CSS, JavaScript konuları yanı sıra PHP MySQL ile Profesyonel Web Tasarımları Hazırlayın.

top