İletişim
0312
232 60 65
12.06.2019

AUTODESK
3Ds Max 2015 Eğitimi Mimari 3Ds Max Kursu
3ds_max_kursu_ankara
3Ds Max Kursu Ankara (3Ds Max Eğitimi) Tanımı

Autodesk`in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımıdır. 3ds max kursu etkileyici görsel efektler, oyun içerikleri ve görselleştirmeler hazırlayan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.Satışa çıktığı 1995 yılından bugüne kadar 65`in üzerinde teknoloji ödülü almış olan 3ds max, 200.000’i aşan kullanıcısıyla, özel efektler, karakter canlandırmaları ve oyun üretimi için geliştirilmiş olan en kapsamlı, nesne yönelimli, modelleme, kaplama ve canlandırma yazılımıdır

3Ds Max Eğitimi (3Ds Max Kursu Ankara) Katılım Şartları

Bu Eğitime katılacak kişilerin temel bilgi teknolojileri kullanım becerisine sahip olmaları ve Kurs başlangıcında kursiyerlerin AutoCAD ortamında iki boyutlu çizim ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmaları beklenmektedir.

3Ds Max Kursu (3Ds Max Eğitimi)'na Kimler Katılmalı?
3Ds Max Kursu'na ;

Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler. Üç boyutlu tasarımla uğraşan mimarlar, mühendisler, reklâm ve filmle uğraşan tüm animatörler.

3Ds Max Kursu (3Ds Max Eğitimi) Eğitim Süresi

100 Saat + Etüt / Eğitmen Eşliğinde / Her Öğrenciye Bir Bilgisayar

3Ds Max Eğitimi Tamamlandığında Kazanılacak Nitelikler

3Ds Max kursu ankara katılımcılar ileri düzey 3d modelleme becerisinin yanı sıra yine ileri düzey görselleştirme (materials,lights,camera,render) bilgisi kazanacaklardır. Kurs sırasında gösterilecek temel animasyon tekniklerini geliştirmek sureti ile de grafik animatör olabilme şansına sahiptirler. 3d Max programı mimari iç mimari alanında görselleştirme amacı ile kullanıldığı kadar media sektörlerinde grafik ve grafik animasyon amacı ile de kullanılmaktadır. Bu kurs sonunda katılımcılar ilgilendikleri alana göre önemli bir meslek sahibi olmuş olurlar. 3ds max kursları ile sonunda katılımcılar aşağıda uzmanlıklardan bazılarını kazanabilirler.

3Ds Max Kursu Alınabilecek Sertifikalar
 • Ders Devam Oranı
 • Sınav Başarı Oranı
 • Alacağınız Belge
 • %85
 • MEB'in belirlediği oran
 • MEB Onaylı 3Ds Max Sertifikası
 • %85
 • %70
 • Başarı Belgesi
 • %90
 • %85
 • Üstün Başarı Belgesi
 • %70
 • %50
 • Katılım Belgesi
3Ds Max Kursu'nun (Ankara) İş sektöründeki yeri
3Ds Max Mimari Eğitim Programını bitirdikten sonra iş sektöründe render uzmanı, Mimari Modelleme Uzmanı olarak pozisyon sahibi olabilirsiniz.
 1. Autocad 3D
 2. 3D Studio MAX
 3. Adobe Photoshop
 4. Profil çizimleri
 5. Adobe Premiere
 1. Bilginin sayısallaştırılması
 2. Mekan, Zaman, hareket, göreceli mekan
 3. Sonsuzluk ve limit
 4. Işık, renk, gölge
 5. Yüzey, kütle
 6. Ölçü, çizim, ölçek, model, simülasyon
 7. Görme, paralel ve kaçışlı perspektif
 1. Sanal mekan (gerçek mekan simülasyonu olarak sanal mekan)
 2. Vektörel Grafikler
 3. Raster Grafikler
 4. Yüzey, kütle, boşluk, doku, ışık, renk, gölge, şeffaflık gibi gerçek dünya efektlerinin sanal mekanda var oluş biçimleri ve ilgili sayısal parametreler)
 5. Sayısallaştırma
 6. Göreceli mekan, koordinat sistemi, göreceli koordinat sistemi
 1. Şekiller
 2. Şekillerle çalışma
 3. Autocad yüzey modelleme
 4. Basit yapı elemanlarının modellenmesine örnekler (kapı pencere)
 1. 3Ds Max® kullanıcı arayüzü
 2. Görünüşlerin ve arayüzün kullanımı klavye kısayolları ve kişiselleştirme
 3. ds max® ile çalısacağımız dosya tipleri export/ımport/save komutları
 4. 2 ve 3 boyutlu çalışma ve 3 boyutlu mekan algısı
 1. 3ds Max’in nesne algoritması: nokta,çizgi,yüzey,kütle,vertex,mesh kavramlarına giriş
 2. Nesne oluşturma
 3. Nesnelerle çalışma
 1. 3Modıfıer menüsü komutlar
 1. Sınırlar, şekiller, nesneler
 2. Polygon şekiller, vertexler
 3. Polymesh, soft selectıon, subdıvısıon surface seçimleri
 4. Yüzey dönüştürücü
 5. 3Ds max®’de arazi ve yol modellemesi
 1. Nesnelerde kaplama yöntemleri
 2. Mimari kaplama yöntemleri
 1. Perspektif:cinsleri ve perspektif çizme/kaçışlı izometrik paralel ve plan perspektifler
 2. Fotoğraf:temel fotoğrafçılık bilgisi, mimari fotoğraflama(kadraj ve kompozisyon oluşturma) mimari mekanı perspektif ile anlatmak
 3. Işık:ışık renkler ve gölge bilgisi
 4. Vektörel grafiklerin anlatımı
 5. Temel pc donanım bilgisibilgisayarı hız için etkili kullanma ipuçları
 6. Render menusu render alma yöntemleri(motorlar)
 1. Photoshop/rpc/piranesi ile sahneyi tamamlama yöntemleri
 2. Photoshop ile render düzenlemesi ve baskıya hazırlama
 1. Animasyon oluşturma
 2. Mimari mekanı animasyon ile anlatmak
 3. Animasyon kontrolleri
 4. Animasyon render’ı almak
 5. Adobe premıere® ile animasyonun düzenlenmesi montaj ve seslendirme

Tümünü Gör

sevda-yucel.png
Sevda Yücel / 3Ds Max Mimari Kursu 07.04.2019
AutoCAD eğitimi için Vektörel Bilişimi Tercih ettim,okulda ismini sıklıkla duyduğum için özellikle arkadaşlarım tavsiye etti.Eğitim süreci boyunca takıldığım konular olduğunda hocamız anında müdahale ediyor,gelemediğiniz zamanlarda ücretsiz özel ders ayarlanıyor.Özellikle önemli bir konuya değinmek isterim,hocamız derse girip anlatıp çıkmasından ziyade hocamız özel olarak bütün öğrenciler ile ilgileniyor,kesinlikle öğrenmeden çıkışınız yok,aynı zamanda sevmediğim konulara birden ilgim daha çok arttı ve özellikle hocamız yoğun olarak ödevler verdi gerçekten sıkı bir takip var,Hocamızdan çok memnun kaldım,aslında mesleğe başladıktan sonra katkısını daha çok görüyorsunuz bambaşka bir sistemleri var.Kesinlikle Revit , 3Ds Max eğitimlerine de dahil olacağım,iyi ki geldim.Herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler.
furkan-cerci.png
Furkan Çerci / 3Ds Max Mimari Kursu 17.03.2019
Ankara'da Bilişim alanında 3Ds Max Kursunu en ince ayrıntısına kadar araştırdım,fiyat olarak değerlendirirseniz çok ucuza da kurslar var ancak eğitimin kalitesi benim için çok önemli yani gerçekten öğrenip ayrılmak :) Tercih etmemde en büyük etkenlerden biri derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması ve ikinci dersi ücretsiz alacak olmam ,tamamen öğrenci odaklı ve çok kaliteli bir eğitim süreci oldu.Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
emre-davut.png
Emre Davut / 3Ds Max Mimari Kursu 11.03.2019
Autocad eğitimi için arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Vektörel Bilişim'e gittim ve devamında 3Ds Max Eğitimlerine de dahil oldum.Derslerde konular işlenirken takıldığınız konularda anında müdahale ediyor hocamız ve gerekirse ücretsiz ders ayarlıyor,aynı zamanda gelemediğiniz zamanlarda da video ile takip edebiliyorsunuz dersleri böylece hiç bir konuyu kaçırmayıp tüm konulara hakim oluyorsunuz,zaten konular da yeterli düzeyde başarı gösterilmezse ikinci dersi ücretsiz alma hakkınız var.Başarılı olmadan yani öğrenmeden çıkışınız kesinlikle yok.Sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum,Vektörel Bilişim sayesinde oldukça kendimi geliştirdim ve Revit Programı içinde kesinlikle tercihim Vektörel Bilişim olacak.Emeği geçen herkese ayrıca minnettarım,bende çevremde herkese tavsiye edeceğim,tamamen öğrenci odaklı ve profesyonel bir kurs.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
mert-yildirim.png
Mert Yıldırım / 3Ds Max Mimari Kursu 04.03.2019
Vektörel Bilişim'e çok fazla tavsiye alan kurs olduğu için özellikle geldim ve bu anlamda çok şanslıyım,inanılmaz kusursuz bir kurs herkes çok ilgili ve sıcak kanlı,hocamızın anlatımı akıcı ve anlaşılır düzeyde,kesinlikle buradan öğrenmeden çıkışınız yok,zamanınız ve paranız asla boşa gitmeyecek,yaptığım araştırmalara istinaden çok daha ucuza da kurslar var ama emin olun eğitim kaliteleri de fiyatları ile aynı kalitede eğer istediğiniz düzgün bir eğitim almaksa kesinlikle kursu ziyaret edin sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum üstelik dersler video ile kayıt altında ve ikinci ders ücretsiz öğrenci ne isterse düşünmüşler gerçekten harika ;) Emeği geçen herkese teşekkürler.Bende herkese özellikle tavsiye edeceğim:)
feyza-nur-saglam1.png
Feyza Nur Sağlam / 3Ds Max Mimari Kursu 25.02.2019
Vektörel Bilişimin eğitim kalitesi başta olmak üzere hocaları ve eğitim sisteminden çok memnun kaldım,iyi ki geldim ve tercih ettim çünkü sıfırdan başladığım eğitimlerde son derece başarılı çalışmalar yapabiliyorum.Gelemediğim zamanlar olursa derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması tercihimde en büyük etken çünkü okul projelerim çok yoğun olduğu için yetiştiremem kaygısı vardı zaten hocamız anında takıldığım konularda destek oldu ve ikinci dersi ücretsiz alma hakkına sahibim tamamen öğrenci odaklı ve başarılı bir kurs süreci oldu benim için.Teşekkürler Vektörel Bilişim.Çevremde herkese tavsiye edeceğim.
gizem-sonmez.png
Gizem Sönmez / 3Ds Max Mimari Kursu 22.02.2019
Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Vektörel Bilişim'in 3Ds Max Tanıtım Dersine katıldım ve çok memnun kaldım.Eğitim sürecinde derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması gerçekten çok işime yaradı,çünkü okul projelerim çok yoğun olduğu için anında telafi ettim dersleri ve hiçbir konudan geri kalmadım,zaten takıldığım konularda hoca tarafından anında müdahale olduğu için ayrıca minnet borçluyum,sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve oldukça başarılıyım.Bende herkese özellikle Vektörel Bilişim'i tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
semih-erdogan.png
Semih Erdoğan / 3Ds Max Mimari Kursu 21.02.2019
Yaptığım araştırmalar neticesinde birçok kursun ziyaretine gittim ve tanıtım derslerine katıldım,çünkü memnun kalırsam bir kaç eğitimi aynı anda almayı düşünüyordum,okullarda verilen eğitimin yeterli düzeyde olmaması ve proje ödevlerinde yeterli düzeyde çalışmalar yapamadığım için kendimi her alanda geliştirmek istedim.Vektörel Bilişim'de Autocad tanıtım dersine katıldım,tercih etmem de en büyük etken tamamen öğrenci odaklı bir yer olması daha sonra Revit ve 3Ds Max eğitimlerini çok uygun fiyata aldım,tabi çok daha ucuza da kurslar vardı ancak zamanımın ve paramın boşa gitmesini istemezdim ve gerçekten öğrenip ayrılmak istedim bu yüzden bana en profesyonel Vektörel Bilişim geldi,derslerin video ile kayıt altına alınması çok işime yaradı çünkü eğitim tamamlansa dahi videolar bende kalacak ve gelemediğim zamanlar da her zaman konuları tekrar ettiğim için hiçbir konudan geri kalmadım,zaten ilk tanıtım dersinde ikinci dersin ücretsiz olacağı içimi rahatlattı.Sıfırdan başladığım eğtimler de ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve bu anlamda bana çok başarı kattılar.İyi ki geldim,bende çevremde herkese tavsiye edeceğim.teşekkürler.
asli-kilic.png
Aslı Kılıç / 3Ds Max Mimari Kursu 18.02.2019
Vektörel Bilişimde öncelikle 3Ds Max Tanıtım Dersine katıldım,hocanın anlatımı anlaşılır ve herkese karşı ilgili.Eğitime başladıktan sonra da sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum,özellikle derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı,gelemediğim zamanlarda da her zaman video ile takip ettim dersleri.Tamamen Öğrenci Odaklı ve çok verimli bir eğitim süreciydi benim için.Başka bir eğitim düşünecek olursam tercihim Vektörel Bilişim olacak.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
Haziran Ayı Eğitim Takvimi
Eğitim Programı Ders Günleri Ders Saatleri İndirim Oranı Baş. Tarihi
Bit. Tarihi
Ön Kayıt
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 15.06.2019
12.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 15.06.2019
12.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 17.06.2019
08.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 22.06.2019
19.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 22.06.2019
19.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 24.06.2019
15.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 20 25.06.2019
26.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 29.06.2019
26.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 29.06.2019
26.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 25 22.06.2019
19.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 24.06.2019
15.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 40 18.06.2019
19.08.2019
Temmuz Ayı Eğitim Takvimi
Eğitim Programı Ders Günleri Ders Saatleri İndirim Oranı Baş. Tarihi
Bit. Tarihi
Ön Kayıt
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 06.07.2019
03.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 06.07.2019
03.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 25 08.07.2019
29.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 40 09.07.2019
09.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 13.07.2019
10.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 13.07.2019
10.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 20 16.07.2019
16.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 20.07.2019
17.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 20.07.2019
17.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 22.07.2019
13.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 40 23.07.2019
23.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 27.07.2019
24.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 25 27.07.2019
24.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 29.07.2019
20.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 20 30.07.2019
30.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 08.07.2019
29.09.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 27.07.2019
24.10.2019
Ağustos Ayı Eğitim Takvimi
Eğitim Programı Ders Günleri Ders Saatleri İndirim Oranı Baş. Tarihi
Bit. Tarihi
Ön Kayıt
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 03.08.2019
31.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 03.08.2019
31.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 05.08.2019
27.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 20 06.08.2019
07.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 10.08.2019
07.11.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 10.08.2019
07.11.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 12.08.2019
03.11.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 20 13.08.2019
14.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 20 17.08.2019
14.11.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 20 17.08.2019
14.11.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 19.08.2019
10.11.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 20 20.08.2019
21.10.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 20 26.08.2019
17.11.2019

Sertifikasyon

Vektörel Bilişim

 

3Ds Max Kursu Certified User | Max Certified Professional

Pearson VUE Sınav Sistemi üzerinden girilecek sınavlarla uluslarası sertifika sahibi olabilrsiniz. Sahip olacağınız sertifikalarla hem Türkiye'de hem de dünyanın her yerinde bilginizi kanıtlayabilirsiniz. Vektöel Bilişim'de bu sınavlara rahatlıkla girebilirsiniz.

 

 

Vektörel Bilişim Başarı Belgesi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.

 

 

Vektörel Bilişim Üstün Başarı Belgesi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.

 

 

Bilgi İstiyorum

Sms ve e-posta ile bilgilendirilmek istiyorum
kod

Formda yer alan 'Katılımcı Bilgileri' sekmelerini doldurmanız halinde Ön Kayıt talebiniz sistemimize ulaşacaktır. Bilgileriniz Ön Kayıt Listesine başvuru sırasına göre otomatik işlenecektir. Birden fazla eğitim konusunda, güncel olan birden fazla tarihte ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön Kayıt işlemleri sırasında, herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanız halinde lütfen Eğitim Sorumlularımız ile iritibat kurunuz.

0312
232 60 65

Tümünü Gör

Ömer Vargeloğlu 3Ds Max Mimari Kursu
Öğrenci 08.04.2019
Mehmet Erdoğan 3Ds Max Mimari Kursu
3D Modelleme Uzmanı 07.04.2019
Meltem Mete 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 05.04.2019
Evrim Sönmezer 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 04.04.2019
Kürşat Aydın 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 04.04.2019
Metehan Mert 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 03.04.2019
Işıl Aykan 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 28.03.2019
Samet Koçak 3Ds Max Mimari Kursu
3D Modelleme Uzmanı 25.03.2019
Esma Bozdemir 3Ds Max Mimari Kursu
Öğrenci 25.03.2019
Emircan Türkel 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 24.03.2019
Melike Arıtkan 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 24.03.2019
Ayşe Meryem Gürel 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 03.03.2019
top